Kuvaus
APC Smart-UPS XL Modular 1500VA 230V räkki-/tornimalli
Tuotenumero: SUM1500RMXLI2U
2355,00 €
(1876,49 € ALV 0%)
APC Smart-UPS XL Modular 1500VA 230V räkki-/tornimalli
| Paino | 54,03 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | -0,1 × -0,1 × -0,1 cm (senttimetri) |
| UPS laitteet ja tarvikkeet | Kyllä |
| Lähtöteho, W | 1425 |
| Muoto | Rack / Tower |
| Tuloliitäntä | IEC-320 C14 |
| Kokonaislähtöteho (VA) | 1500 |
| Tuotteen syvyys, mm | 678 |
| Taajuusalue, Hz | 47 – 53 (50 Hz), 57 – 63 Hz (60 Hz) |
| Tuotteen korkeus, mm | 86 |
| Nimellinen syöttöjännite, V | 230 |
| Tuotteen leveys, mm | 432 |
| Liitännät | USB |
| Taajuus, Hz | 50/60 +/- 5 |
| Nimellinen lähtöjännite, V | 230 |
| Suhteellinen kosteusalue, % | 0 – 95 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Ulostuloliitäntä | (9) IEC 320 C13, (2) IEC Jumpers |
| Sertifikaatit | C-tick, CE, EN 50091-2, EN 55022 Class A, EN 61000-3-2, GOST |
| Varastointilämpötila, °C | -15 – 45 |
| Latausaika, h | 3 |
| Maksimiteho, W | 1425 |
| Tuotteen paino, kg | 46.82 |
| Äänentaso, dB | 55 |
| Varakäyntiaika | 12 min (full load) / 28 min (half load) |
| Jännitesuojaus, J | 490 |
| Telinekorkeus (unit) | 2 |
| Maksimi kokonaislähtöteho (VA) | 1500 |




