APC PROTECTNET TELECOM 2 LINE
Tuotenumero: PTEL2
52,90 €
(42,15 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 0,16 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 15,3 × 13,5 × 2,8 cm (senttimetri) |
| Käyttölämpötila, °C | -15 – 45 |
| Suhteellinen kosteusalue, % | 0 – 95 |
| Noudatetut standardit | CSA, UL 497A, UL Listed |
| Tuotteen korkeus, mm | 103 |
| Tuotteen leveys, mm | 47 |
| Tuotteen paino, g | 60 |
| Tuotteen syvyys, mm | 28 |
| Datalinjan suojaus | Analoginen puhelinlinja (puhelin/faksi/modeemi/DSL) |











