APC SMART-UPS C 1500VA LCD RM 2U 230V WITH SMARTCONNECT
Tuotenumero: SMC1500I-2UC
1175,00 €
(936,25 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 29,75 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 59,5 × 60,4 × 23,8 cm (senttimetri) |
| UPS laitteet ja tarvikkeet | Kyllä |
| Lähtöteho, W | 600 |
| Maksimiteho, W | 600 |
| Kokonaislähtöteho (VA) | 1000 |
| Nimellinen lähtöjännite, V | 230 |
| Taajuusalue, Hz | 57 – 63 Hz for 60 Hz nominal |
| Ulostuloliitäntä | 2 x IEC Jumpers (Battery Backup)<br> |
| Nimellinen syöttöjännite, V | 230 |
| Taajuus, Hz | 50/60 +/- 3 |
| Tuloliitäntä | IEC-320 C14 |
| Jännite, V | 180 – 287 |
| Latausaika, h | 3 |
| Liitännät | USB |
| Jännitesuojaus, J | 459 |
| Tuotteen korkeus, mm | 89 |
| Tuotteen leveys, mm | 432 |
| Tuotteen syvyys, mm | 406 |
| Telinekorkeus (unit) | 2 |
| Tuotteen paino, kg | 20.52 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Suhteellinen kosteusalue, % | 0 – 95 |
| Varastointilämpötila, °C | -15 – 45 |
| Äänentaso, dB | 42 |
| Sertifikaatit | C-tick, CE, GOST, UL 1778, VDE |
| Muoto | Rack |
Yhteensopivat tuotteet
-

APC REPLACEMENT BATTERY CARTRIDGE #157
425,00 € Lisätietoa -

APC 3 YEAR EXTENDED WARRANTY (HIGH VOLUME)
325,00 € Lisätietoa -

APC SERVICE PACK 3 YEAR WARRANTY EXTENSION (FOR NEW PRODUCT PURCHASES)
189,00 € Lisätietoa -

APC SERVICE PACK 1 YEAR WARRANTY EXTENSION (FOR NEW PRODUCT PURCHASES)
93,90 € Lisätietoa -

APC 1 YEAR EXTENDED WARRANTY (RENEWAL OR HIGH VOLUME)
155,00 € Lisätietoa











