APC SMART-UPS SRT 2200VA 230V
Tuotenumero: SRT2200XLI
1799,00 €
(1433,47 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 31 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 82 × 60 × 25 cm (senttimetri) |
| UPS laitteet ja tarvikkeet | Kyllä |
| Kokonaislähtöteho (VA) | 2200 |
| Muoto | Tower |
| Varakäyntiaika | 4 min (full load) / 12 min (half load) |
| Lähtöteho, W | 1980 |
| Maksimiteho, W | 1980 |
| Maksimi kokonaislähtöteho (VA) | 2200 |
| Nimellinen syöttöjännite, V | 230 (220, 240) |
| Nimellinen lähtöjännite, V | 230 (220, 240) |
| Taajuusalue, Hz | 50/60 +/- 3 |
| Ulostuloliitäntä | 2 x IEC 320 C19, 8 x IEC 320 C13 |
| Taajuus, Hz | 40 – 70 |
| Tuloliitäntä | IEC-320 C20, Schuko CEE 7 / EU1-16P, British BS1363A |
| Kaapelin pituus, m | 2.44 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Suhteellinen kosteusalue, % | 0 – 95 |
| Varastointilämpötila, °C | -15 – 45 |
| Tuotteen paino, kg | 25 |
| Liitännät | USB |
| Latausaika, h | 3 |
| Jännitesuojaus, J | 340 |
| Akkuteknologia | Lead-Acid |
| Sertifikaatit | CE, CE Mark, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, ENERGY STAR (EU), RCM, VDE |
| Tuotteen korkeus, mm | 432 |
| Tuotteen leveys, mm | 85 |
| Tuotteen syvyys, mm | 584 |
Yhteensopivat tuotteet
-

APC SERVICE PACK 3 YEAR WARRANTY EXTENSION (FOR NEW PRODUCT PURCHASES)
349,00 € Lisätietoa -

APC SERVICE PACK 1 YEAR WARRANTY EXTENSION (FOR NEW PRODUCT PURCHASES)
155,00 € Lisätietoa -

APC UPS NETWORK MANAGEMENT CARD 3
449,00 € Lisätietoa -

APC UPS NETWORK MANAGEMENT CARD 3 WITH ENVIRONMENTAL MONITORING
699,00 € Lisätietoa -

APC 3 YEAR EXTENDED WARRANTY (HIGH VOLUME)
1029,00 € Lisätietoa -

APC REPLACEMENT BATTERY CARTRIDGE #141
555,00 € Lisätietoa -

APC SMART-UPS SRT 72V 2.2KVA BATTERY PACK
1199,00 € Lisätietoa












