APC SMART-UPS 1500VA LCD 230V WITH SMARTCONNECT
Tuotenumero: SMT1500IC
1115,00 €
(888,45 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 26,62 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 33 × 59,5 × 32,9 cm (senttimetri) |
| UPS laitteet ja tarvikkeet | Kyllä |
| Muoto | Tower |
| Sertifikaatit | CE , CSA , EAC , EN/IEC 62040-1 , EN/IEC 62040-2 , ENERGY STAR V1.0 (EU) , RCM , UL 1778 , VDE |
| Suhteellinen kosteusalue, % | 0 – 95 |
| Nimellinen syöttöjännite, V | 230 |
| Varastointilämpötila, °C | -15 – 45 |
| Kaapelin pituus, m | 1.83 |
| Nimellinen lähtöjännite, V | 230 |
| Lähtöteho, W | 1000 |
| Syöttöjännite, A | 0 |
| Taajuus, Hz | 50/60 +/- 3 |
| Maksimiteho, W | 1000 |
| Liitännät | USB |
| Ulostuloliitäntä | 2 x IEC Jumpers (Battery Backup)<br> |
| Latausaika, h | 3 |
| Jännitesuojaus, J | 459 |
| Taajuusalue, Hz | 47 – 53 Hz for 50 Hz nominal , 57 – 63 Hz for 60 Hz nominal |
| Äänentaso, dB | 45 |
| Kokonaislähtöteho (VA) | 1500 |
| Tuotteen korkeus, mm | 219 |
| Tuotteen leveys, mm | 171 |
| Tuotteen syvyys, mm | 439 |
| Tuotteen paino, kg | 24.09 |
| Tuloliitäntä | IEC-320 C14 |
| Jännite, V | 160 – 286 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
Yhteensopivat tuotteet
-

APC 1 YEAR EXTENDED WARRANTY (RENEWAL OR HIGH VOLUME)
155,00 € Lisätietoa -

APC REPLACEMENT BATTERY CARTRIDGE #7
405,00 € Lisätietoa -

APC UPS NETWORK MANAGEMENT CARD 3
449,00 € Lisätietoa -

APC SERVICE PACK 1 YEAR WARRANTY EXTENSION (FOR NEW PRODUCT PURCHASES)
93,90 € Lisätietoa -

APC 3 YEAR EXTENDED WARRANTY (HIGH VOLUME)
325,00 € Lisätietoa -

APC UPS NETWORK MANAGEMENT CARD 3 WITH ENVIRONMENTAL MONITORING
699,00 € Lisätietoa -

APC SERVICE PACK 3 YEAR WARRANTY EXTENSION (FOR NEW PRODUCT PURCHASES)
189,00 € Lisätietoa











