LENOVO X9 14 G1 U7-258V/14WUXGA-OLED/32GB/1TB/ARC140V/W11P/3P
Tuotenumero: 21QA002KMX
2209,00 €
(1760,16 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Ympäristösertifikaatit | RoHS compliant |
|---|---|
| Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 176 |
| Valmistajan arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 4 |
| Valmistajan arvio: Valmistuksen aikaiset CO2 -päästöt, kg | 150.13 |
| Näytönohjain | Intel ARC Graphics 140V |
| Sormenjäljenlukija | Kyllä |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Smart Card -lukija | Ei |
| Mobiiliyhteys | Ei |
| Telakointi | USB-C |
| Muistin enimmäismäärä | 32 GB |
| Tuotteen paino, g | 1210 |
| Optinen asema | Ei |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| Prosessorin malli | Intel Core Ultra 7 258V (Max. 4.80GHz, 12M, 8C) |
| Intel Turbo Boost, GHz | 4.80 |
| Intel Smart Cache, MB | 12 |
| Prosessoriytimien määrä | 8 |
| Suorituskykyisten ytimien määrä | 4 |
| Pienitehoisten energiatehokkaiden ytimien määrä | 4 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Bluetooth-versio | 5.4 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 7 |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Muistin tyyppi | LPDDR5x |
| Muistin nopeus, MHz | 8533 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 311.8 x 212.3 x 6.7 – 17.18 |
| Akun kapasiteetti, Wh | 55 |
| Sisäänrakennettu mikrofoni | Kyllä |
| Virtalähde, W | 65 |
| Näytönohjain perhe | Intel Arc |
| Muistipaikat | 0 |
| Intel Hyper Threading | Ei |
| Intel Virtualisointi teknologia | VT-x / VT-d |
| Vapaat muistipaikat | 0 |
| Intel vPro | Ei |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| WLAN antennit | 2×2 |
| TPM-turvapiirin versio | 2.0 |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
| Näytön koko, " | 14 |
| Tallennuskapasiteetti | 1 TB SSD |
| Muistikapasiteetti | 32 GB |
| Prosessorityyppi | Intel Core Ultra 7 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1200 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Erillinen numeronäppäimistö | Ei |
| Thunderbolt porttien määrä | 2 |
| Liitännät | Audio (3.5mm) |
| HDMI -porttien määrä | 1 |









