BROTHER DCP-T580DW 16IPM WIFI USB
Tuotenumero: DCPT580DWRE1
299,00 €
(238,25 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 7,65 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 46 × 21,4 × 50 cm (senttimetri) |
| Väritulostus | Kyllä |
| Tulostusteknologia | Värimustesuihku |
| Kaksipuolinen tulostus | Kyllä |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Vakioliitännät | IEEE 802.11 A/B/G/N |
| Paperinsyöttökapasiteetti, arkkia | 150 |
| All In One -toiminnot | Kopiointi |
| Sisäinen muisti, MB | 128 |
| Maksimi resoluutio | 1200 x 6000 |
| Ensimmäisen sivun tulostus (MV, A4, ready), sek. | 6.2 |
| Ensimmäisen sivun tulostus (väri, A4, ready), sek. | 9.6 |
| Mobiili- ja pilvitulostuspalvelut | Mobile Connect, Brother Print Service Plugin, AirPrint, Mopria |
| Kuukausikapasiteetti (max), sivua | 1000 |














