BROTHER DCP-T780DW 16IPM WIFI USB
Tuotenumero: DCPT780DWRE1
395,00 €
(314,74 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 9,5 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 49,2 × 46 × 26,2 cm (senttimetri) |
| Väritulostus | Kyllä |
| Tulostusteknologia | Värimustesuihku |
| Kaksipuolinen tulostus | Kyllä |
| Näyttö | 1.8" värinäyttö |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Vakioliitännät | IEEE 802.11 A/B/G/N |
| Paperinsyöttökapasiteetti, arkkia | 150 |
| Sisäinen muisti, MB | 128 |
| Maksimi resoluutio | 1200 x 6000 |
| Ensimmäisen sivun tulostus (MV, A4, ready), sek. | 6.2 |
| Ensimmäisen sivun tulostus (väri, A4, ready), sek. | 6.5 |
| Kuukausikapasiteetti (max), sivua | 1000 |
| Mobiili- ja pilvitulostuspalvelut | Mobile Connect, Brother Print Service Plugin, AirPrint, Mopria |
| All In One -toiminnot | Tulostus |














