BROTHER PT-D410 LABEL PRINTER FOR PC
Tuotenumero: PTD410ZW1
70,90 €
(56,49 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 1,43 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 10 × 23 × 31 cm (senttimetri) |
| Tarraleikkuri | Manuaalinen |
| Tulostustekniikan tarkkuus, dpi | 180 |
| Tulostusnopeus, mm/sek | 20 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 187 x 178 x 72 |
| Tuotteen paino, g | 760 |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Tulostin, USB-kaapeli, 18mm leveä tarranauha (musta teksti/valkoinen pohja, 4m) |
| Maksimi tarraleveys, mm | 18 |
| Näppäimistö | QWERTY |
| Tarraleveydet, mm | 3.5, 6, 9, 12, 18 |
| Viivakooditulostus | Kyllä |











