BROTHER MFC-J4550DW MFP 20IPM WIFI USB
Tuotenumero: MFCJ4550DWRE1
265,00 €
(211,16 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 12,52 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 52,7 × 34,4 × 49 cm (senttimetri) |
| Väritulostus | Kyllä |
| Tulostusteknologia | Värimustesuihku |
| Kaksipuolinen tulostus | Kyllä |
| Näyttö | 2.7" värinäyttö |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Vakioliitännät | IEEE 802.11 A/B/G/N |
| Paperinsyöttökapasiteetti, arkkia | 400 |
| Tulostusnopeus (musta, normaalilaatu, A4), sivua/min. | 20 |
| Tulostusnopeus (väri, normaalilaatu, A4), sivua/min. | 19 |
| Kuukausikapasiteetti (max), sivua | 2000 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 440 x 355 x 250 |
| Tuotteen paino, g | 10400 |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | ChromeOS (tukee ChromeOS:n Native Printing ominaisuutta), macOS (Suosittelemme käyttämään AirPrint 11.0.x), Windows (11), Viimeisin lista yhteensopivista käyttöjärjestelmistä ja ladattavista ohjaimista löytyy sivuilta support.brother.com |
| Tuetut tulostusmateriaalikoot | Vakiopaperikasetti (kasetti 1) (A4, LTR, EXE, A5, A6, Valokuva (10 x 15 cm), Kortistokortti (13 x 20 cm), C5-kirjekuori, DL-kirjekuori, Monarch, LGL, Folio, Mexico Legal, India Legal), Skannerilasi (Pituus: jopa 297,0 mm, Leveys: jopa 215,9 mm), Automaattinen kaksipuolinen (A4, EXE, A5, LTR), Manual Feed Slot (10 x 15cm, A4, A5, Folio, India Legal, Legal, LTR, Mexico Legal), Automaattinen dokumentinsyöttölaite (Width: 139.7 to 215.9mm, Pituus: 148 – 355,6 mm), Alapaperikasetit (A4, LGL, LTR, Folio, Mexico Legal, India Legal, A5, EXE) |
| Virrankulutus, W | 22 |
| Virrankulutus, virransäästö, W | 0.9 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 3.5 |
| Virrankulutus, pois päältä, W | 0.1 |
| Äänenpainetaso, dB | 54 |
| Tulostustekniikan tarkkuus, dpi | 1200 x 4800 |
| Kopioinnin enimmäistarkkuus, dpi | 1200 x 2400 |
| Skannerityyppi | Contact image sensor (CIS) |
| Ensimmäisen sivun tulostus (MV, A4, ready), sek. | 5.8 |
| Ensimmäisen sivun tulostus (väri, A4, ready), sek. | 5.9 |
| Sisäinen muisti, MB | 256 |
| All In One -toiminnot | Tulostus |
Yhteensopivat tuotteet
-

BROTHER CYAN HIGH YIELD INK CARTRIDGE, YIELD UP TO 2 000 PAGES
50,90 € Lisätietoa -

BROTHER YELLOW HIGH YIELD INK CARTRIDGE, YIELD UP TO 2 000 PAGES
50,90 € Lisätietoa -

BROTHER YELLOW STANDARD INK CARTRIDGE, YIELD UP TO 900 PAGES
37,90 € Lisätietoa -

BROTHER MAGENTA HIGH YIELD INK CARTRIDGE, YIELD UP TO 2 000 PAGES
50,90 € Lisätietoa -

BROTHER BLACK HIGH YIELD INK CARTRIDGE, YIELD UP TO 3 000 PAGES
75,90 € Lisätietoa -

BROTHER CYAN STANDARD INK CARTRIDGE, YIELD UP TO 900 PAGES
37,90 € Lisätietoa -

BROTHER MAGENTA STANDARD INK CARTRIDGE, YIELD UP TO 900 PAGES
37,90 € Lisätietoa -

BROTHER BLACK STANDARD INK CARTRIDGE, YIELD UP TO 1 300 PAGES
50,90 € Lisätietoa -

BROTHER VALUE PACK CMYK, UP TO 1 X 1 300 + 3 X 900 PAGES
115,00 € Lisätietoa -

BROTHER VALUE PACK HIGH YIELD CMYK, UP TO 1 X 3 000 + 3 X 2 000 PAGES
189,00 € Lisätietoa












