BROTHER MFC-J6760DW
Tuotenumero: MFCJ6760DWRE1
415,00 €
(330,68 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 23 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 67,8 × 58 × 43 cm (senttimetri) |
| Väritulostus | Kyllä |
| Tulostusteknologia | Värimustesuihku |
| Vakioliitännät | IEEE 802.11 B/G/N |
| Sisäinen muisti, MB | 512 |
| Näyttö | 6.8 cm leveä värillinen kosketusnäyttö |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Taajuusalue, GHz | 2.4, 5 |
| Tulostusnopeus (musta, normaalilaatu, A4), sivua/min. | 31 |
| Tulostusnopeus (väri, normaalilaatu, A4), sivua/min. | 30 |
| Kaksipuolinen tulostus | Kyllä |
| Ensimmäisen sivun tulostus (MV, A4, ready), sek. | 4.4 |
| Ensimmäisen sivun tulostus (väri, A4, ready), sek. | 4.6 |
| Maksimi resoluutio | 1200 x 4800 |
| Mobiili- ja pilvitulostuspalvelut | Internet Printing Protocol (IPP), Apple AirPrint, Mopria, Universal Print (Microsoft 365), Brother Print Support App, Brother Mobile Connect (Android), Brother Print Service |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Windows 11, macOS, ChromeOS |
| Paperinsyöttökapasiteetti, arkkia | 250 |
| Tuetut tulostusmateriaalikoot | A4, LTR, EXE, A3, LGR, LGL, Folio, A5, A6, Photo (10 x 15cm / 4 x 6?), Indexcard (13 x 20cm 5 x 8?), Photo-L (9 x 13cm / 3.5 x 5?), Photo-2L (13 x 18cm / 5 x 7?), C5, Com-10, DL Envelope, Monarch, Mexico Legal, India Legal |
| All In One -toiminnot | Fax |
| Salaus / suojaus | APOP, SMTP-AUTH, SSL/TLS (IPP, HTTP, SMTP, POP3, IMAP4, FTP, LDAP), SNMP v3, 802.1x (EAP-MD5, EAP-FAST, PEAP, EAP-TLS, EAP-TTLS), OAuth (SMTP, POP3, IMAP4), Kerberos, IPsec, WEP 64/128bit, WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK(TKIP/AES), WPA3-SAE (AES) |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 576 x 477 x 305 |
| Tuotteen paino, kg | 20.20 |
| Kuukausikapasiteetti (max), sivua | 2500 |
| Virrankulutus, W | 27 |
| Äänenpainetaso, dB | 54.5 |
| Ympäristösertifikaatit | Nordic Swan |
Yhteensopivat tuotteet
-

BROTHER MAGENTA HIGH YIELD INK CARTRIDGE, YIELD UP TO 2 000 PAGES
50,90 € Lisätietoa -

BROTHER VALUE PACK CMYK, UP TO 1 X 1 300 + 3 X 900 PAGES
115,00 € Lisätietoa -

BROTHER CYAN HIGH YIELD INK CARTRIDGE, YIELD UP TO 2 000 PAGES
50,90 € Lisätietoa -

BROTHER YELLOW HIGH YIELD INK CARTRIDGE, YIELD UP TO 2 000 PAGES
50,90 € Lisätietoa -

BROTHER MAGENTA INK CARTRIDGE, SUPER HIGH YIELD, UP TO 5 000 PAGES
95,90 € Lisätietoa -

BROTHER YELLOW INK CARTRIDGE, SUPER HIGH YIELD, UP TO 5 000 PAGES
95,90 € Lisätietoa -

BROTHER CYAN INK CARTRIDGE, SUPER HIGH YIELD, UP TO 5 000 PAGES
95,90 € Lisätietoa -

BROTHER VALUE PACK HIGH YIELD CMYK, UP TO 1 X 3 000 + 3 X 2 000 PAGES
189,00 € Lisätietoa -

BROTHER BLACK HIGH YIELD INK CARTRIDGE, YIELD UP TO 3 000 PAGES
75,90 € Lisätietoa -

BROTHER MAGENTA STANDARD INK CARTRIDGE, YIELD UP TO 900 PAGES
37,90 € Lisätietoa -

BROTHER YELLOW STANDARD INK CARTRIDGE, YIELD UP TO 900 PAGES
37,90 € Lisätietoa -

BROTHER BLACK INK CARTRIDGE, SUPER HIGH YIELD, UP TO 6 000 PAGES
101,90 € Lisätietoa











