BROTHER MFC-J4350DW MFP 20IPM WIFI USB
Tuotenumero: MFCJ4350DWRE1
215,00 €
(171,31 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 10,33 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 51 × 25 × 46 cm (senttimetri) |
| Väritulostus | Kyllä |
| Tulostusteknologia | Värimustesuihku |
| Kaksipuolinen tulostus | Kyllä |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Vakioliitännät | IEEE 802.11 A/B/G/N |
| Paperinsyöttökapasiteetti, arkkia | 150 |
| Näyttö | 1.8" värinäyttö |
| All In One -toiminnot | Tulostus |
| Sisäinen muisti, MB | 256 |
| Ensimmäisen sivun tulostus (MV, A4, ready), sek. | 5.8 |
| Ensimmäisen sivun tulostus (väri, A4, ready), sek. | 5.9 |
| Mobiili- ja pilvitulostuspalvelut | Mobile Connect, Brother Print Service Plugin, AirPrint, Mopria, Web Connect |
| Tulostusnopeus (musta, normaalilaatu, A4), sivua/min. | 20 |
| Tulostusnopeus (väri, normaalilaatu, A4), sivua/min. | 19 |
| Kuukausikapasiteetti (max), sivua | 20000 |
| Tulostustekniikan tarkkuus, dpi | 1200 x 4800 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 435 x 355 x 250 |
| Tuotteen paino, g | 8900 |
| Virrankulutus, W | 21 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 3.5 |
| Virrankulutus lepotilassa, W | 0.8 |
| Virrankulutus, pois päältä, W | 0.1 |
| Äänenpainetaso, dB | 54 |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | ChromeOS (tukee ChromeOS:n Native Printing ominaisuutta), macOS (Suosittelemme käyttämään AirPrint 11.0.x), Windows (11), Viimeisin lista yhteensopivista käyttöjärjestelmistä ja ladattavista ohjaimista löytyy sivuilta support.brother.com |
Yhteensopivat tuotteet
-

BROTHER CYAN STANDARD INK CARTRIDGE, YIELD UP TO 900 PAGES
37,90 € Lisätietoa -

BROTHER CYAN HIGH YIELD INK CARTRIDGE, YIELD UP TO 2 000 PAGES
50,90 € Lisätietoa -

BROTHER BLACK HIGH YIELD INK CARTRIDGE, YIELD UP TO 3 000 PAGES
75,90 € Lisätietoa -

BROTHER VALUE PACK HIGH YIELD CMYK, UP TO 1 X 3 000 + 3 X 2 000 PAGES
189,00 € Lisätietoa -

BROTHER VALUE PACK CMYK, UP TO 1 X 1 300 + 3 X 900 PAGES
115,00 € Lisätietoa -

BROTHER YELLOW HIGH YIELD INK CARTRIDGE, YIELD UP TO 2 000 PAGES
50,90 € Lisätietoa -

BROTHER YELLOW STANDARD INK CARTRIDGE, YIELD UP TO 900 PAGES
37,90 € Lisätietoa -

BROTHER MAGENTA STANDARD INK CARTRIDGE, YIELD UP TO 900 PAGES
37,90 € Lisätietoa -

BROTHER MAGENTA HIGH YIELD INK CARTRIDGE, YIELD UP TO 2 000 PAGES
50,90 € Lisätietoa -

BROTHER BLACK STANDARD INK CARTRIDGE, YIELD UP TO 1 300 PAGES
50,90 € Lisätietoa












