CANON I-SENSYS MF552DW MFP
Tuotenumero: 5160C011
785,00 €
(625,50 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 24,6 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 59,5 × 56,5 × 57,5 cm (senttimetri) |
| Väritulostus | Ei |
| Tulostusteknologia | Mustavalkolaser |
| Vakioliitännät | ETHERNET 10 / 100 / 1000 BASE TX |
| All In One -toiminnot | Tulostus |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Sisäinen muisti, MB | 1000 |
| Tulostusnopeus (musta, normaalilaatu, A4), sivua/min. | 43 |
| Kaksipuolinen tulostus | Kyllä |
| Paperinsyöttökapasiteetti, arkkia | 550 |
| Kuukausikapasiteetti (max), sivua | 150000 |
| Ensimmäisen sivun tulostus (MV, A4, ready), sek. | 5.7 |
| Tulostuskieli | UFRII |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 480 x 464 x 452 |
| Tuotteen paino, g | 19800 |
| Maksimi resoluutio | 1200 x 1200 |
| Tuetut tulostusmateriaalikoot | A4, A5, A5 (vaaka), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, mukautetut koot: 105 x 148?216 x 355,6 mm. |
| Virrankulutus, W | 590 |
| Näyttö | 12.7 cm color touch LCD |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |












