Kuvaus
Kuvassa näkyvä jalusta 1151C001AA (SD-21) myydään erikseen.
Takuu ostettava erikseen.
Tuotenumero: 4598C003
4499,00 €
(3584,86 € ALV 0%)
Kuvassa näkyvä jalusta 1151C001AA (SD-21) myydään erikseen.
Takuu ostettava erikseen.
| Paino | 76,53 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | -0,1 × -0,1 × -0,1 cm (senttimetri) |
| Suurkuvatulostimet | Tulostimet |
| Maksimi resoluutio | 2400 x 1200 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 1110 x 984 x 1168 |
| Virrankulutus, W | 87 |
| Sisäinen muisti, MB | 128 |
| Tuotteen paino, kg | 91 |
| Äänenpainetaso, dB | 50 |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Microsoft Windows 32 Bit: 7, 8.1, 10 |
| Tuetut tulostusmateriaalikoot | Rullapaperit, leveydet: 152.4mm – 610mm |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Tulostuskasettien väri(t) | C, M, Y, BK, MBK |











