DELL PRO 16 U7-255U/16FHD+/16GB/512SSD/W11P/NO-AC/1BW (PLATINUM SILVER)
Tuotenumero: GDGYT
1725,00 €
(1374,50 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
|---|---|
| Näytön koko, " | 16 |
| Tallennuskapasiteetti | 512 GB SSD |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Liitännät | USB-A |
| Erillinen numeronäppäimistö | Kyllä |
| Näytönohjain | Intel Graphics |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1200 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Mobiiliyhteys | Ei |
| Sormenjäljenlukija | Kyllä |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Smart Card -lukija | Ei |
| Telakointi | Thunderbolt |
| Muistin enimmäismäärä | 64 GB |
| Prosessorin malli | Intel Core Ultra 7 225U (Max. 5.20 GHz, 12M, 12C) |
| Tuotteen paino, g | 1920 |
| Prosessorityyppi | Intel Core Ultra 7 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Muistin tyyppi | DDR5 |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Optinen asema | Ei |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 358 x 251.8 x 20.85 |
| Prosessoriytimien määrä | 12 |
| Akun kapasiteetti, Wh | 55 |
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| Sisäänrakennettu mikrofoni | Kyllä |
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Muistin nopeus, MHz | 5600 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 6E |
| Muistipaikat | 2 |
| WLAN antennit | 2×2 |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 3 |
| Intel Virtualisointi teknologia | VT-x / VT-d |
| Intel Hyper Threading | Kyllä |
| Intel Turbo Boost, GHz | 5.20 |
| Vapaat muistipaikat | 1 |
| Intel Smart Cache, MB | 12 |
| Intel vPro | Ei |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |
| Thunderbolt porttien määrä | 1 |
| Suorituskykyisten ytimien määrä | 2 |
| Energiatehokkaiden ytimien määrä | 8 |
| NPU | Kyllä |
| USB-C lataava | Kyllä |
| USB-C latausteho max., W | 65 |
| Pienitehoisten energiatehokkaiden ytimien määrä | 2 |
| Asennuskielivaihtoehdot | Tanska |
| Laturi/verkkovirta-adapteri myyntipaketissa | Ei |











