DELL PRO MAX 18 PLUS U7-265HX/18QHD+/32GB/1TBSSD/RTX3000-12GB/W11P/3PS
Tuotenumero: W8DCT
5105,00 €
(4067,73 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Valmistajan arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 4 |
|---|---|
| Valmistajan arvio: Valmistuksen aikaiset CO2 -päästöt, kg | 152.56 |
| Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 207 |
| Prosessorityyppi | Intel Core Ultra 7 |
| Prosessorin malli | Intel Core Ultra 7 265HX (Max. 5.30GHz, 30M, 20C) |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessoriytimien määrä | 20 |
| Intel Virtualisointi teknologia | VT-x / VT-d |
| Intel Turbo Boost, GHz | 5.30 |
| Intel Smart Cache, MB | 30 |
| Intel vPro | Kyllä |
| Suorituskykyisten ytimien määrä | 8 |
| Energiatehokkaiden ytimien määrä | 12 |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
| Näytön koko, " | 18 |
| Tallennuskapasiteetti | 1 TB SSD |
| Muistikapasiteetti | 32 GB |
| Liitännät | USB-A |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 2560 x 1600 |
| Erillinen numeronäppäimistö | Kyllä |
| Näytönohjain | NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell 12GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Sormenjäljenlukija | Kyllä |
| Mobiiliyhteys | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Smart Card -lukija | Kyllä |
| Telakointi | Thunderbolt |
| Muistin enimmäismäärä | 64 GB |
| Tuotteen paino, g | 3250 |
| Optinen asema | Ei |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| Bluetooth | Kyllä |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Muistin tyyppi | DDR5 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 402 x 279.95 x 17.9?31.7 |
| Akun kapasiteetti, Wh | 96 |
| Bluetooth-versio | 5.4 |
| Sisäänrakennettu mikrofoni | Kyllä |
| Virtalähde, W | 280 |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | 12 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Muistin nopeus, MHz | 6400 |
| Näytönohjain perhe | NVIDIA RTX PRO |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 7 |
| WLAN antennit | 2×2 |
| Muistipaikat | 2 |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 2 |
| Vapaat muistipaikat | 0 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Näppäimistöasettelu | Nordic (Finland, Sweden, Norway, Denmark) |
| TPM-turvapiirin versio | 2.0 |
| Ympäristösertifikaatit | TCO 10.0 |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |
| Kameran resoluutio | 8 MP + IR |
| Thunderbolt porttien määrä | 3 |
| Kaapelilukon aukko | Kyllä |
| Kirkkaus, cd/m² | 500 |
| Paneelin tyyppi | WVA |
| USB-C latausteho max., W | 280 |
| NPU | Kyllä |
| USB-C lataava | Kyllä |
| Asennuskielivaihtoehdot | Tanska |
| Copilot+PC | Ei |
| Virkistystaajuus, Hz | 120 |
| Kaiutin/kuuloke/linjaulostulo -liitin | 1 |
| USB-C latausteho min., W | 90 |









