DELL PRO MAX TOWER T2 U7-265/16GB/512SSD/W11P/3BW
Tuotenumero: G5HMH
2109,00 €
(1680,48 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Valmistajan arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 4 |
|---|---|
| Valmistajan arvio: Valmistuksen aikaiset CO2 -päästöt, kg | 145 |
| Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 406 |
| Liitännät | USB-C |
| Prosessorityyppi | Intel Core Ultra 7 |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
| RAID-ohjain | Ei |
| SSD-levyn tyyppi | M.2 PCIe |
| Virtalähde, W | 1500 |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 187.7 x 438 x 387 |
| Muistin tyyppi | DDR5 |
| Muistin nopeus, MHz | 5600 |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| USB-C (USB 3.2) porttien määrä | 3 |
| USB-A (USB 2.0) porttien määrä | 2 |
| Display porttien määrä | 2 |
| Kaapelilukon aukko | Kensington |
| Muistipaikat | 4 |
| Ympäristösertifikaatit | TCO Certified |
| TPM-turvapiirin versio | 2.0 |
| Asennuskielivaihtoehdot | Tanska |
| Prosessoriytimien määrä | 20 |
| Näytönohjain | Intel Graphics |
| Tallennuskapasiteetti | 512 GB SSD |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Vapaat muistipaikat | 3 |
| Prosessorin malli | Intel Core Ultra 7 265 (Max. 5.30GHz, 30M, 20C) |
| NPU | Kyllä |
| Emolevyn piirisarja | Intel W880 |
| Suorituskykyisten ytimien määrä | 8 |
| Energiatehokkaiden ytimien määrä | 12 |
| Langaton verkkoyhteys (WLAN) | Ei |
| Optinen asema | Ei |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 4 |








