DELL PRO MICRO PLUS U5-235/16GB/512SSD/WLAN/W11P/3BW
Tuotenumero: JJY0F
1325,00 €
(1055,78 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Prosessorin malli | Intel Core Ultra 5 235 (Max. 5.00GHz, 24M, 14C) |
|---|---|
| Prosessoriytimien määrä | 14 |
| Intel Turbo Boost, GHz | 5.00 |
| Intel Smart Cache, MB | 24 |
| Intel Virtualisointi teknologia | VT-x / VT-d / VT-rp |
| Intel Hyper Threading | Ei |
| Intel vPro | Kyllä |
| Energiatehokkaiden ytimien määrä | 8 |
| Suorituskykyisten ytimien määrä | 6 |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Muistin tyyppi | DDR5 |
| Muistin nopeus, MHz | 5600 |
| Display porttien määrä | 3 |
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 6 |
| USB-C (USB 3.2) porttien määrä | 2 |
| TPM-turvapiirin versio | 2.0 |
| RAID-ohjain | Ei |
| Optinen asema | Ei |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Ympäristösertifikaatit | EPEAT Gold |
| Prosessorityyppi | Intel Core Ultra 5 |
| Muistin enimmäismäärä | 64 GB |
| Muistipaikat | 2 |
| Vapaat muistipaikat | 1 |
| Tallennuskapasiteetti | 512 GB SSD |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
| Asennuskielivaihtoehdot | Ruotsi |
| Langaton verkkoyhteys (WLAN) | Kyllä |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 6E |
| WLAN antennit | 2×2 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Virtalähde, W | 180 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 36 x 178 x 182 |
| Tuotteen paino, g | 1220 – 1430 |
| Liitännät | Ethernet (RJ-45) |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |








