DELL PRO 13 PREMIUM U7-268V/13QHT+/32GB/512SSD/W11P/3PS
Tuotenumero: WMFXW
2279,00 €
(1815,94 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Prosessorityyppi | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| Prosessorin malli | Intel Core Ultra 7 268V (Max. 5.00GHz, 12M, 8C) |
| Bluetooth | Kyllä |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Prosessoriytimien määrä | 8 |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Wi-Fi | Kyllä |
| WLAN antennit | 2×2 |
| Intel Virtualisointi teknologia | VT-x / VT-d |
| Intel Hyper Threading | Ei |
| Intel Smart Cache, MB | 12 |
| Intel Turbo Boost, GHz | 5.00 |
| Intel vPro | Kyllä |
| Vapaat muistipaikat | 0 |
| Ympäristösertifikaatit | Energy Star |
| Suorituskykyisten ytimien määrä | 4 |
| Pienitehoisten energiatehokkaiden ytimien määrä | 4 |
| Asennuskielivaihtoehdot | Tanska |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| NPU | Kyllä |
| Copilot+PC | Kyllä |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
| Näytön koko, " | 13.3 |
| Tallennuskapasiteetti | 512 GB SSD |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1200 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Liitännät | USB-A |
| Erillinen numeronäppäimistö | Ei |
| Sormenjäljenlukija | Kyllä |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Smart Card -lukija | Ei |
| Mobiiliyhteys | Ei |
| Telakointi | Thunderbolt |
| Optinen asema | Ei |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| Muistin tyyppi | LPDDR5x |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 295.64 x 208.93 x 17.95 |
| Akun kapasiteetti, Wh | 60 |
| Virtalähde, W | 65 |
| Sisäänrakennettu mikrofoni | Kyllä |
| Muistin nopeus, MHz | 8533 |
| WLAN tyyppi | Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| Näytönohjain perhe | Intel Arc |
| Muistipaikat | 1 |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| TPM-turvapiirin versio | 2.0 |
| Thunderbolt porttien määrä | 2 |
| Muistikapasiteetti | 32 GB |
| Muistin enimmäismäärä | 32 GB |
| Näytönohjain | Intel ARC Graphics 140V |
| Tuotteen paino, g | 1160 |
| Bluetooth-versio | 5.4 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kirkkaus, cd/m² | 500 |
| Laturi/verkkovirta-adapteri myyntipaketissa | Kyllä |
| USB-C latausteho max., W | 100 |
| USB-C latausteho min., W | 27 |









