DELL L7350 U7-165U/13.3FHD+/16GB/512SSD/WWR/W11P/3BW
Tuotenumero: TJXGH
1615,00 €
(1286,85 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Asennuskielivaihtoehdot | Englanti |
|---|---|
| Valmistajan arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 4 |
| Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 103 |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
| Näytön koko, " | 13.3 |
| Tallennuskapasiteetti | 512 GB SSD |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Erillinen numeronäppäimistö | Ei |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1200 |
| Näytönohjain | Intel Graphics |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Sormenjäljenlukija | Kyllä |
| Smart Card -lukija | Kyllä |
| Mobiiliyhteys | Ei |
| Liitännät | USB-A |
| Muistin enimmäismäärä | 64 GB |
| Telakointi | Thunderbolt |
| Optinen asema | Ei |
| Tuotteen paino, g | 1150 |
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| Bluetooth-versio | 5.4 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 299 x 213.16 x 16.44 – 17.75 |
| Akun kapasiteetti, Wh | 57 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Muistin tyyppi | LPDDR5x |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Virtalähde, W | 65 |
| Sisäänrakennettu mikrofoni | Kyllä |
| Näytönohjain perhe | Intel Graphics |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Wi-Fi | Kyllä |
| WLAN tyyppi | Intel BE200 Wi-Fi 7 |
| Muistin nopeus, MHz | 6400 |
| WLAN antennit | 2×2 |
| Ympäristösertifikaatit | TCO 9.0 |
| Kennojen määrä, kpl | 3 |
| Prosessorityyppi | Intel Core Ultra 7 |
| Prosessorin malli | Intel Core Ultra 7-165U (Max.4.90 GHz, 12M, 12C) |
| Prosessoriytimien määrä | 12 |
| Intel Hyper Threading | Kyllä |
| Intel Smart Cache, MB | 12 |
| Intel Turbo Boost, GHz | 4.90 |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 1 |
| USB-C (USB 4.0) / Thunderbolt 4 porttien määrä | 2 |
| NFC-tuki | Kyllä |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| Pienitehoisten energiatehokkaiden ytimien määrä | 2 |












