DELL PRO MAX 16 PREMIUM U9-285H/16FHD+/64GB/1TBSSD/RTX2000-8GB/W11P/3PS
Tuotenumero: TCFTJ
5975,00 €
(4760,96 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Prosessorin valmistaja | Intel |
|---|---|
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Muistin tyyppi | LPDDR5x |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 353,80 x 240,28 x 22 |
| Akun kapasiteetti, Wh | 96 |
| Bluetooth-versio | 5.4 |
| Sisäänrakennettu mikrofoni | Kyllä |
| Virtalähde, W | 165 |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | 8 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Muistin nopeus, MHz | 8400 |
| Näytönohjain perhe | NVIDIA RTX |
| WLAN antennit | 2×2 |
| Muistipaikat | 0 |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| Vapaat muistipaikat | 0 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Näppäimistöasettelu | Nordic (Finland, Sweden, Norway, Denmark) |
| TPM-turvapiirin versio | 2.0 |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 0 |
| Thunderbolt porttien määrä | 3 |
| Kameran resoluutio | 1080p + IR |
| Kaapelilukon aukko | Kyllä |
| Kaiuttimien teho, W | 4 |
| Copilot+PC | Ei |
| Piirisarja | Integroitu (Intel Arrow Lake-H) |
| Laitepaikat M.2 (22x80mm) (vapaana) | 1 (0) |
| Prosessorin malli | Intel Core Ultra 9 285H (Max. 5.40GHz, 24M, 16C) |
| Prosessoriytimien määrä | 16 |
| Suorituskykyisten ytimien määrä | 6 |
| Energiatehokkaiden ytimien määrä | 8 |
| Pienitehoisten energiatehokkaiden ytimien määrä | 2 |
| Intel Virtualisointi teknologia | VT-x / VT-d |
| Intel Hyper Threading | Ei |
| Intel Turbo Boost, GHz | 5.40 |
| Intel Smart Cache, MB | 24 |
| Intel vPro | Kyllä |
| Prosessorin kellotaajuus, GHz | 2.90 |
| Asennuskielivaihtoehdot | Tanska |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
| Näytön koko, " | 16 |
| Tallennuskapasiteetti | 1 TB SSD |
| Muistikapasiteetti | 64 GB |
| Prosessorityyppi | Intel Core Ultra 9 |
| Liitännät | Thunderbolt 4 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1200 |
| Erillinen numeronäppäimistö | Ei |
| Näytönohjain | NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell 8GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Sormenjäljenlukija | Kyllä |
| Mobiiliyhteys | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Smart Card -lukija | Ei |
| Telakointi | USB-C |
| Muistin enimmäismäärä | 32 GB |
| Tuotteen paino, g | 2190 |
| Optinen asema | Ei |
| Integroitu muistikortinlukija | Kyllä |
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| Bluetooth | Kyllä |







