DELL T560 4510/12C/32GB/480GB/H755/2X1100W/8X3.5″/3BW
Tuotenumero: 0M2FR
7705,00 €
(6139,44 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 47 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 90,5 × 64 × 53 cm (senttimetri) |
| Tuettujen kiintolevyjen määrä | 8 |
| Etähallinta | iDRAC9, Enterprise 16G |
| Asennetut prosessorit | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 2 |
| Kiintolevyn koko, " | 3.5 |
| Kotelo | Torni |
| Muistikapasiteetti | 32 GB |
| Muistin enimmäismäärä | 128 GB |
| Prosessorin kellotaajuus, GHz | 2.40 |
| Prosessorin malli | Intel Xeon Silver 4510 (Max. 4.10 GHz, 30M, 12C) |
| Prosessoriytimien määrä | 12 |
| Virtalähteiden lukumäärä max. | 2 |
| Tuettujen prosessorien määrä | 1 |
| Hot Swap (HS) kovalevyt | Kyllä |
| Tallennuskapasiteetti | 480 GB |
| Asennettujen kiintolevyjen määrä | 1 |
| Muistin nopeus, MHz | 5600 |
| Muistin tyyppi | RDIMM |
| Muistipaikat | 1 |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 200 x 678.2 x 464 |
| Vapaat muistipaikat | 0 |
| Virtalähteiden lukumäärä | 2 |
| RAID-tasot | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Virtalähde kahdennettavissa | Kyllä |
| Virtalähde, W | 1100 |
| Kiintolevyohjain | DELL PERC H755 8GB |
| Kovalevyn kiertonopeus, RPM | SSD |
Yhteensopivat tuotteet
-

PALVELINASENNUS RAUTA + FIRMWARE + DOA
145,00 € Lisätietoa -

WINDOWS SERVER 2025 STANDARD DOWNGRADE TO 2022 STANDARD W/DVD, DELL ROK
56,90 € Lisätietoa -

WINDOWS SERVER 2025/2022 DEVICE CAL, 5-PACK, DELL ROK
269,00 € Lisätietoa -

WINDOWS SERVER 2025 ESSENTIALS, 10CORE, DELL ROK
619,00 € Lisätietoa -

PALVELINASENNUS RAUTA + FIRMWARE + KÄYTTÖJÄRJESTELMÄ + DOA
295,00 € Lisätietoa -

WINDOWS SERVER 2025 RDS USER CAL, 5-PACK, DELL ROK
1245,00 € Lisätietoa -

WINDOWS SERVER 2025 STANDARD DOWNGRADE TO 2019 STANDARD W/DVD, DELL ROK
56,90 € Lisätietoa -

WINDOWS SERVER 2025 STANDARD, 16CORE, DELL ROK
1259,00 € Lisätietoa -

LAITTEISTON TARROITUS
15,90 € Lisätietoa -

WINDOWS SERVER 2025/2022 USER CAL, 5-PACK, DELL ROK
355,00 € Lisätietoa








