
DELL R360 6315P 4C/32GB/1X480GB/H355/700W/4X3.5″/3BW
Tuotenumero: GNYR5
4145,00 €
(3302,79 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 16 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 91,5 × 59,1 × 23,6 cm (senttimetri) |
| Asennetut prosessorit | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |
| Kiintolevyn koko, " | 3.5 |
| Kotelo | Räkki (1U) |
| Muistikapasiteetti | 32 GB |
| Muistin enimmäismäärä | 128 GB |
| Prosessorin malli | Intel Xeon 6 Performance 6315P (Max. 2.80 GHz, 12M, 4C/4T) |
| Prosessoriytimien määrä | 4 |
| Virtalähteiden lukumäärä max. | 1 |
| Prosessorin kellotaajuus, GHz | 2.80 |
| Tuettujen kiintolevyjen määrä | 4 |
| Tuettujen prosessorien määrä | 1 |
| Hot Swap (HS) kovalevyt | Kyllä |
| Tallennuskapasiteetti | 480 GB |
| Asennettujen kiintolevyjen määrä | 1 |
| Muistin tyyppi | DDR5 UDIMM ECC |
| Muistipaikat | 4 |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 482 x 598.9 x 42.8 |
| Vapaat muistipaikat | 3 |
| Virtalähteiden lukumäärä | 1 |
| Virtalähde kahdennettavissa | Kyllä |
| Virtalähde, W | 700 |
| Muistin nopeus, MHz | 5600 |
| Etähallinta | iDRAC9 Enterprise 16G |
| Kovalevyn kiertonopeus, RPM | SSD |
| Kiintolevyn kapasiteetti | 480 GB |
Yhteensopivat tuotteet
-

WINDOWS SERVER 2025 STANDARD, 16CORE, DELL ROK
1259,00 € Lisätietoa -

WINDOWS SERVER 2025 STANDARD DOWNGRADE TO 2022 STANDARD W/DVD, DELL ROK
56,90 € Lisätietoa -

WINDOWS SERVER 2025 ESSENTIALS, 10CORE, DELL ROK
619,00 € Lisätietoa -

WINDOWS SERVER 2025 RDS USER CAL, 5-PACK, DELL ROK
1245,00 € Lisätietoa -

GOOBAY VIRTAJATKOJOHTO, 2M, C13- C14
13,90 € Lisätietoa -

DELL INTEL ETHERNET I350 QUAD PORT 1GBE BASE-T ADAPTER PCIE LP CUSTOMER KIT V2
305,00 € Lisätietoa -

DELL BOSS ENABLEMENT KIT POWEREDGE R360
108,90 € Lisätietoa -

DELL BOSS-N1 480G SSD R2E M.2 SINGLE STICK
3309,00 € Lisätietoa -

DELL BOSS-N1 CONTROLLER CARD
505,00 € Lisätietoa -

WINDOWS SERVER 2025 STANDARD DOWNGRADE TO 2019 STANDARD W/DVD, DELL ROK
56,90 € Lisätietoa -

WINDOWS SERVER 2025/2022 USER CAL, 5-PACK, DELL ROK
355,00 € Lisätietoa -

WINDOWS SERVER 2025/2022 DEVICE CAL, 5-PACK, DELL ROK
269,00 € Lisätietoa







