Kuvaus
Täysikokoiset kuulokkeet HiFi- ja TV-nautintoon – mukana bassoääniä korostava akustiikkalevy.
- Upea äänentoisto TV:n kuunteluun
- Korvat peittävät
Yritysmyynti
Tuotenumero: SHP2500/10
26,90 €
(21,43 € ALV 0%)
Varasto loppu
Täysikokoiset kuulokkeet HiFi- ja TV-nautintoon – mukana bassoääniä korostava akustiikkalevy.
| Paino | 0,41 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 20,5 × 21,5 × 11 cm (senttimetri) |
| Vastameluominaisuus | Ei |
| Akustinen järjestelmä | Suljettu |
| Bluetooth | Ei |
| Liitäntä | Audio (6.3 mm) |
| Tuotteen paino, g | 283 |
| Taajuusvaste, Hz | 15 – 22000 |
| Herkkyys, dB | 106 |
| Impedanssi, ohm | 32 ohmia |
| Johdon pituus, m | 6 |
| Johtoliitäntä | kaksi symmetristä rinnakkaisliitintä |
| Väri | Hopeanharmaa |
| Enimmäisteho | 500 mW |












