CANON MAXIFY GX6050
Tuotenumero: 4470C006
709,00 €
(564,94 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 15,15 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 56 × 48,8 × 34 cm (senttimetri) |
| Salaus / suojaus | WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP, Administration password |
| Tulostusteknologia | Värimustesuihku |
| Väritulostus | Kyllä |
| Vakioliitännät | ETHERNET 10 / 100 BASE TX |
| Wi-Fi | Kyllä |
| All In One -toiminnot | Tulostus |
| Kaksipuolinen tulostus | Kyllä |
| Maksimi resoluutio | 600 x 1200 |
| Tulostusnopeus (musta, normaalilaatu, A4), sivua/min. | 24 |
| Tulostusnopeus (väri, normaalilaatu, A4), sivua/min. | 15.5 |
| Tuetut tulostusmateriaalikoot | A4, A5, B5, LTR, LGL, 4"x6", 5"x7", 7"x10", 8"x10", |
| Näyttö | 2.7" värillinen kosketusnäyttö |
| Mobiili- ja pilvitulostuspalvelut | Canon PRINT app, Easy-PhotoPrint Editor app |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 SP1, Mac OS X 10.12.6 ~ macOS 10.15, hrome OS, iOS, Android |
| Tuotteen paino, g | 11600 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 399 x 410 x 254 |
| Äänenpainetaso, dB | 49 |
| Kuukausikapasiteetti (max), sivua | 45000 |

















