EPSON EXPRESSION PHOTO XP-970
Tuotenumero: C11CH45402
279,00 €
(222,31 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 8,7 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 58 × 23,2 × 46,2 cm (senttimetri) |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Vakioliitännät | IEEE 802.11 B/G/N |
| Kaksipuolinen tulostus | Kyllä |
| Maksimi resoluutio | 5760 x 1440 |
| Tulostusnopeus (musta, normaalilaatu, A4), sivua/min. | 8.5 |
| Tulostusnopeus (väri, normaalilaatu, A4), sivua/min. | 8.0 |
| Tuetut tulostusmateriaalikoot | A4, Letter, Legal, 8×10", 5×7", 4×6", 3.5×5", 5×8", A6, A5, B5, Half Letter, Kirjekuori: No10, DL, C6 |
| Skannaustarkkuus, dpi | 4800 x 4800 |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Windows XP/XP Professional x64 Edition/Vista/7/8/8.1, 10. Mac OS X 10.6.8 -> |
| Virrankulutus, W | 17 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Mobiili- ja pilvitulostuspalvelut | Epson Connect: Epson Email Print, Epson iPrint, Apple AirPrint, Google Cloud Print |
| Näyttö | 10.9 cm leveä värillinen kosketusnäyttö |
| Integroitu muistikortinlukija | Kyllä |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 479 x 356 x 148 |
| Tuotteen paino, g | 8700 |
| Väritulostus | Kyllä |
| Tulostusteknologia | Värimustesuihku |
Yhteensopivat tuotteet
-

EPSON 6-COLOURS 24CLARIA PHOTO HD INK
103,90 € Lisätietoa -

EPSON PREMIUM GLOSSY PHOTO PAPER – A4 – 2X15 ARKKIA
34,90 € Lisätietoa -

EPSON PREMIUM GLOSSY PHOTO PAPER, A3, 255G, 20
61,90 € Lisätietoa -

EPSON VALUE PHOTO PAPER A4 50
27,90 € Lisätietoa -

EPSON PHOTO INKJET PAPER, A3, 102G, 100
71,90 € Lisätietoa -

EPSON PREMIUM GLOSSY PHOTO PAPER,13X18, 255G, 30
22,90 € Lisätietoa -

EPSON PREMIUM GLOSSY PHOTO PAPER – 10X15CM – 2X40 ARKKIA
24,90 € Lisätietoa -

EPSON VALOKUVATARRAPAPERI, A4, 10 ARKKIA, 167G/M2
22,90 € Lisätietoa -

EPSON PREMIUM GLOSSY PHOTO PAPER – 10X15CM – 20 ARKKIA
18,90 € Lisätietoa -

EPSON PHOTO PAPER GLOSSY A3 20 ARKKIA
43,90 € Lisätietoa -

EPSON DOUBLE-SIDED PHOTO QUALITY INKJET PAPER, A4, 50
29,90 € Lisätietoa












