EPSON ECOTANK ET-M1180
Tuotenumero: C11CG94402
435,00 €
(346,61 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 5,97 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 43,7 × 41 × 27,5 cm (senttimetri) |
| Ensimmäisen sivun tulostus (MV, A4, ready), sek. | 6 |
| Tulostusnopeus ISO/IEC 24734 (musta), sivua/min. | 20 |
| Tulostusnopeus (musta, normaalilaatu, A4), sivua/min. | 39 |
| Maksimi resoluutio | 1200 x 2400 |
| Kuukausikapasiteetti (max), sivua | 5000 |
| Tuetut verkkoprotokollat | TCP/IPv4, TCP/IPv6 |
| Vakioliitännät | IEEE 802.11 A/B/G/N |
| Salaus / suojaus | WEP 64 Bit, WEP 128 Bit, WPA PSK (TKIP), WPA2 PSK (AES) |
| Tulostusteknologia | Mustavalkomustesuihku |
| Väritulostus | Ei |
| Tuetut tulostusmateriaalikoot | A4 (21.0×29,7 cm), Legal, A5 (14,8×21,0 cm), A6 (10,5×14,8 cm), B5 (17,6×25,7 cm), B6 (12,5×17,6 cm), DL (kirjekuori), C6 (kirjekuori), No. 10 (kirjekuori), Letter |
| Kaksipuolinen tulostus | Kyllä |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Paperinsyöttökapasiteetti, arkkia | 250 |
| Virrankulutus, W | 14 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 375 x 347 x 151 |
| Tuotteen paino, g | 4300 |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Mac OS 10.10.x, Mac OS 10.7.x, Mac OS 10.8.x, Mac OS 10.9.x, Mac OS X 10.11.x, Mac OS X 10.12.x, Mac OS X 10.13.x, Mac OS X 10.6.8, Windows 10 (32/64 bit), Windows 7 (32/64 bit), Windows 8 (32-/64-bittinen), Windows 8.1 (32/64 bit), Windows Server 2003 R2 x64, Windows Server 2003 SP2, Windows Server 2008 (32-/64 bittinen), Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 (64bit), Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista (32/-64-bittinen), Windows XP SP3 or later (32-bit), XP Professional x64 Edition SP2 |
| Äänenpainetaso, dB | 56 |
| Mobiili- ja pilvitulostuspalvelut | Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver), Google Cloud Print |
| Tulostuskieli | PCL6 |














