Kuvaus
Tapo sovelluksella asennat ja ohjaat kameraa erittäin helposti.
Tapo C100:ssa on seuraavat ominaisuudet:
– Teräväpiirtovideo 1080p-tarkkuudella
– Edistynyt yönäkö
– Ääni- ja valohälytys
– Turvallinen tallennus
– Ääniohjaus.
Yritysmyynti
Tuotenumero: TAPO-C100
45,90 €
(36,57 € ALV 0%)
Varasto loppu
Tapo sovelluksella asennat ja ohjaat kameraa erittäin helposti.
Tapo C100:ssa on seuraavat ominaisuudet:
– Teräväpiirtovideo 1080p-tarkkuudella
– Edistynyt yönäkö
– Ääni- ja valohälytys
– Turvallinen tallennus
– Ääniohjaus.
| Paino | 0,28 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 6,5 × 17,5 × 14,6 cm (senttimetri) |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Power over Ethernet (PoE) -tuki | Ei |
| Optiikka | 2.0mm |
| Ulkokäyttö | Ei |
| Power over Coaxial (PoC) | Ei |
| Sisäänrakennettu mikrofoni | Kyllä |
| Kuvakennon koko, " | 1/3.2 " |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 67.6 x 54.6 x 98.9 |
| Sertifikaatit | FCC, CE, RoHS |
| Videokuvan resoluutio | 1080P |
| IR-valo | Kyllä |
| Kameran tekniikka | IP |
| Integroitu muistikortinlukija | Kyllä |












