Kuvaus
6GHz Wi-Fi 7 up to 3600Mbps. Wi-Fi Smart Diagnosis; Visualized Wi-Fi coverage map,One-Click Troubleshooting; Parental Control; Mesh+
Super seamless Roaming.
Yritysmyynti
Tuotenumero: 53030CAW
79,90 €
(63,67 € ALV 0%)
Varastossa
6GHz Wi-Fi 7 up to 3600Mbps. Wi-Fi Smart Diagnosis; Visualized Wi-Fi coverage map,One-Click Troubleshooting; Parental Control; Mesh+
Super seamless Roaming.
| Paino | 0,78 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 23,3 × 21,7 × 8 cm (senttimetri) |
| Tuotteen paino, g | 520 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 280 x 61.5 x 215 |
| Taajuusalue, GHz | 2.4 + 5 |
| Langaton standardi | 802.11 ac |
| DHCP palvelin | Kyllä |
| DHCP-asiakas | Kyllä |
| Pakkaussisältö | Power adapter: 1 |
| Painikkeet | Reset, WPS, WAN/LAN, power |
| RAM-muisti | 256 Mb |
| Flash muisti | 128 MB |
| Tuetut WLAN-datasiirtonopeudet, Mbit/s | 2.4GHz 688 |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 4 |
| Virrankulutus, W | 12 |












