DELL PRO 14 PLUS U7-255U/14FHD+/16GB/512SSD/W11P/1BW
Tuotenumero: WFHTG
1845,00 €
(1470,12 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Liitännät | USB-A |
|---|---|
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 2 |
| Vapaat muistipaikat | 1 |
| Ympäristösertifikaatit | Energy Star |
| Thunderbolt porttien määrä | 2 |
| Suorituskykyisten ytimien määrä | 2 |
| Energiatehokkaiden ytimien määrä | 8 |
| Pienitehoisten energiatehokkaiden ytimien määrä | 2 |
| Asennuskielivaihtoehdot | Tanska |
| USB-C latausteho max., W | 72 |
| USB-C lataava | Kyllä |
| USB-C latausteho min., W | 27 |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
| Näytön koko, " | 14 |
| Tallennuskapasiteetti | 512 GB SSD |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Prosessorityyppi | Intel Core Ultra 7 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1200 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Erillinen numeronäppäimistö | Ei |
| Sormenjäljenlukija | Kyllä |
| Näytönohjain | Intel Graphics |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Smart Card -lukija | Kyllä |
| Mobiiliyhteys | Ei |
| Telakointi | Thunderbolt |
| Muistin enimmäismäärä | N/A |
| Tuotteen paino, g | 1400 |
| Optinen asema | Ei |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| Prosessorin malli | Intel Core Ultra 7 255U (Max. 5.20GHz, 12M, 12C) |
| Bluetooth | Kyllä |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Muistin tyyppi | DDR5 |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| Prosessoriytimien määrä | 12 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 313.5 x 224 x 19.95 |
| Akun kapasiteetti, Wh | 55 |
| Sisäänrakennettu mikrofoni | Kyllä |
| Virtalähde, W | 65 |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Muistin nopeus, MHz | 5600 |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 6E |
| WLAN antennit | 2×2 |
| Intel Hyper Threading | Kyllä |
| Intel Virtualisointi teknologia | VT-x / VT-d |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| Intel Smart Cache, MB | 12 |
| Intel Turbo Boost, GHz | 5.20 |
| Intel vPro | Ei |






