BENQ DVY32 SMART 4K VIDEO CONFERENCING CAMERA
Tuotenumero: 5A.F7S14.005
575,00 €
(458,17 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 0,63 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 9,4 × 11,9 × 23 cm (senttimetri) |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | macOS 10.10 and higher |
| Zoom | Digitaalinen 5x |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 180.1 x 44 x 47.4 |
| Tuotteen paino, g | 400 |
| Liitännät | USB-B |
| Kameran resoluutio | 4K |
| Sisäänrakennettu mikrofoni | Kyllä |











