LENOVO NEO 50S SFF I5-14400/16GB/512SSD/WLAN/W11P/1OS
Tuotenumero: 12XF002JMX
925,00 €
(737,05 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Valmistajan arvio: Käytön aikaiset CO2 -päästöt, kg | 202.4 |
|---|---|
| Valmistajan arvio: Kuljetuksen CO2 -päästöt, kg | 29.9 |
| Valmistajan arvio: Kierrätyksen CO2 -päästöt, kg | 3.9 |
| Valmistajan arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 4 |
| Valmistajan arvio: Valmistuksen aikaiset CO2 -päästöt, kg | 254.3 |
| Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 490 |
| Prosessorityyppi | Intel Core i5 |
| Prosessorin malli | Intel Core i5-14400 (Max. 4.70GHz, 20M, 10C) |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Intel Smart Cache, MB | 20 |
| Intel Turbo Boost, GHz | 4.70 |
| Prosessoriytimien määrä | 10 |
| Energiatehokkaiden ytimien määrä | 4 |
| Suorituskykyisten ytimien määrä | 6 |
| Näytönohjain | Intel UHD Graphics 730 |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Näytönohjain perhe | Intel UHD Graphics |
| Emolevyn piirisarja | Intel B760 |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Muistin enimmäismäärä | 64 GB |
| Muistin tyyppi | DDR5 |
| Muistin nopeus, MHz | 4800 |
| Tallennuskapasiteetti | 512 GB SSD |
| SSD-levyn tyyppi | M.2 PCIe NVMe |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| Optinen asema | Ei |
| Laitepaikat M.2 | 2 |
| Laitepaikat 3.5" | 1 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Vapaat muistipaikat | 1 |
| Muistipaikat | 2 |
| Virtalähde, W | 180 |
| Kaiuttimien teho, W | 1 x 1 |
| PCI Express x16 | 1 |
| PCI Express x1 | 1 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 92.5 x 291.4 x 339.5 |
| Tuotteen paino, g | 4200 |
| Langaton verkkoyhteys (WLAN) | Kyllä |
| WLAN tyyppi | Intel Wi-Fi 6E AX211, 802.11ax 2×2 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| RAID-ohjain | Ei |
| Liitännät | Ethernet (RJ-45) |
| USB-C (USB 3.2) porttien määrä | 1 |
| USB-C lataava | Kyllä |
| USB-C latausteho max., W | 15 |
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 6 |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| Display porttien määrä | 1 |
| TPM-turvapiirin versio | 2.0 |
| TPM-turvapiiri | Kyllä |
| Kaapelilukon aukko | Kyllä |
| Ympäristösertifikaatit | TCO 9.0 |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |






