LENOVO M75S SFF G5 R5-8500G/16GB/512SSD/DVDVRW/RS232/W11P/3OS
Tuotenumero: 12TA000XMX
1109,00 €
(883,67 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Valmistajan arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 4 |
|---|---|
| Valmistajan arvio: Valmistuksen aikaiset CO2 -päästöt, kg | 314.7 |
| Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 479 |
| Langaton verkkoyhteys (WLAN) | Ei |
| Liitännät | Serial (RS-232) |
| Prosessorityyppi | AMD Ryzen 5 |
| Prosessoriytimien määrä | 6 |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| SSD-levyn tyyppi | M.2 PCIe NVMe |
| Tallennuskapasiteetti | 512 GB SSD |
| Optinen asema | Kyllä |
| Muistin enimmäismäärä | 64 GB |
| Näytönohjain | AMD Radeon 740M |
| Integroitu muistikortinlukija | Kyllä |
| Prosessorin kellotaajuus, GHz | 3.50 |
| Emolevyn piirisarja | AMD PRO665 |
| Vapaat muistipaikat | 2 |
| Prosessorin malli | AMD Ryzen 5 8500G (Max. 5.0GHz, 16MB, 6C) |
| Virtalähde, W | 290 |
| RAID-ohjain | Ei |
| PCI Express x16 | 1 |
| PCI Express x1 | 1 |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 92.5 x 297.7 x 339.5 |
| Tuotteen paino, g | 4600 |
| Muistin tyyppi | DDR5 |
| Bluetooth | Ei |
| Muistin nopeus, MHz | 5200 |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 4 |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| Display porttien määrä | 2 |
| USB-A (USB 2.0) porttien määrä | 4 |
| L3 cache, MB | 16 |
| Muistipaikat | 2 |
| USB-C (USB 3.2) porttien määrä | 1 |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
| Ympäristösertifikaatit | TCO 9.0 |







