DELL NVIDIA RTX A400, 4GB, 4MDP, FULL-HEIGHT
Tuotenumero: DELL-9RN4R
295,00 €
(235,06 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 0,39 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 41,3 × 20,5 × 5,6 cm (senttimetri) |
| Virrankulutus, W | 50 |
| Liitännät | Mini DisplayPort |
| Mini Display porttien määrä | 4 |
| CUDA laskentaytimet | 768 |
| Muistikapasiteetti | 4 GB |
| Muistiväylä, bit | 128 |
| Kaistanleveys, Gbit/s | 96 |













