DELL NVIDIA RTX 2000 ADA, 16 GB, 4MDP, LOW-PROFILE
Tuotenumero: DELL-M7X81
1139,00 €
(907,57 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 0,99 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 50,3 × 30,2 × 10,5 cm (senttimetri) |
| CUDA laskentaytimet | 2816 |
| Enimmäisresoluutio, pix | 7680 x 4320 |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Näytönohjaimen muistityyppi | GDDR6 |
| Muistiväylä, bit | 128 |
| Liitäntätyyppi | PCI Express x8 4.0 |
| Mini Display porttien määrä | 4 |
| DisplayPort versio | 1.4a |
| Näytönohjaimen virrantarve, W | 70 |
| Muistin kaistanleveys (max), GB/s | 224 |











