LENOVO P3 TWR G2 U9-285K/32GB/1TB SSD/IGFX/750W/W11P/3OS
Tuotenumero: 30HT00BGMT
2939,00 €
(2341,83 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Display porttien määrä | 2 |
|---|---|
| Emolevyn piirisarja | Intel W880 |
| Energiatehokkaiden ytimien määrä | 12 |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| Integroitu muistikortinlukija | Kyllä |
| Intel Hyper Threading | Ei |
| Intel Smart Cache, MB | 36 |
| Intel Turbo Boost, GHz | 5.50 |
| Intel Virtualisointi teknologia | VT-x / VT-d / VT-rp |
| Intel vPro | Kyllä |
| Kaapelilukon aukko | Kensington |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
| Langaton verkkoyhteys (WLAN) | Ei |
| Laskennallinen arvio: Kierrätyksen CO2 -päästöt, kg | 11.48 |
| Laskennallinen arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 733.85 |
| Laskennallinen arvio: Kuljetuksen CO2 -päästöt, kg | 93.79 |
| Laskennallinen arvio: Käytön aikaiset CO2 -päästöt, kg | 5.57 |
| Laskennallinen arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 5 |
| Laskennallinen arvio: Valmistuksen aikaiset CO2 -päästöt, kg | 623.01 |
| Liitännät | USB-C |
| Muistikapasiteetti | 32 GB |
| Muistin enimmäismäärä | 256 GB |
| Muistin nopeus, MHz | 5600 |
| Muistin tyyppi | DDR5 |
| Muistipaikat | 4 |
| NPU | Kyllä |
| Näytönohjain | Intel Graphics |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Optinen asema | Ei |
| PCI Express x1 | 2 |
| PCI Express x16 | 2 |
| PCI Express x16/4x | 2 |
| Prosessorin malli | Intel Core Ultra 9 285K (Max. 5.70GHz, 36M, 24C) |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorityyppi | Intel Core Ultra 9 |
| Prosessoriytimien määrä | 24 |
| RAID-ohjain | Ei |
| SSD-levyn tyyppi | M.2 PCIe NVMe |
| Suorituskykyisten ytimien määrä | 8 |
| TPM-turvapiirin versio | 2.0 |
| Tallennuskapasiteetti | 1 TB SSD |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 180 x 370 x 415 |
| Tuotteen paino, g | 14380 |
| USB-A (USB 2.0) porttien määrä | 2 |
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 6 |
| USB-C (USB 3.2) porttien määrä | 1 |
| Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 957 |
| Valmistajan arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 4 |
| Valmistajan arvio: Valmistuksen aikaiset CO2 -päästöt, kg | 623 |
| Vapaat muistipaikat | 2 |
| Virtalähde, W | 750 |
| Bluetooth | Ei |







