DELL XPS 13 9350 U7-256V/13.4FHD+/16GB/512SSD/ARC/W11P/1PS
Tuotenumero: XP9PP
1885,00 €
(1501,99 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Valmistajan arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 4 |
|---|---|
| Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 265 |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
| Näytön koko, " | 13.4 |
| Tallennuskapasiteetti | 512 GB SSD |
| Telakointi | USB-C |
| Muistin enimmäismäärä | 16 GB |
| Optinen asema | Ei |
| Tuotteen paino, g | 1190 |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| Kiiltävä näyttö | Kyllä |
| Prosessorin malli | Intel Core Ultra 7 256V (Max. 4.80GHz, 12M, 8C) |
| Bluetooth | Kyllä |
| Bluetooth-versio | 5.4 |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Muistin tyyppi | LPDDR5x |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 295.3 x 199.1 x 15.3 |
| Akun kapasiteetti, Wh | 55 |
| Prosessoriytimien määrä | 8 |
| Virtalähde, W | 60 |
| Sisäänrakennettu mikrofoni | Kyllä |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Wi-Fi | Kyllä |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 7 |
| Näytönohjain perhe | Intel Arc |
| Muistin nopeus, MHz | 8533 |
| WLAN antennit | 2×2 |
| Intel Hyper Threading | Ei |
| Intel Virtualisointi teknologia | VT-x / VT-d |
| Intel Smart Cache, MB | 12 |
| Intel vPro | Ei |
| Intel Turbo Boost, GHz | 4.80 |
| Muistipaikat | 0 |
| Vapaat muistipaikat | 0 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Ympäristösertifikaatit | EPEAT Gold |
| Energiatehokkaiden ytimien määrä | 4 |
| Suorituskykyisten ytimien määrä | 4 |
| Thunderbolt porttien määrä | 2 |
| Kirkkaus, cd/m² | 500 |
| Sormenjäljenlukija | Kyllä |
| Liitännät | DisplayPort |
| Smart Card -lukija | Ei |
| Mobiiliyhteys | Ei |
| Prosessorityyppi | Intel Core Ultra 7 |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1200 |
| Erillinen numeronäppäimistö | Ei |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytönohjain | Intel ARC Graphics |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |











