LENOVO P3 ULTRA G2 U7-265K/32GB/512 SSD/RTX A400 4GB/WIFI7/W11P/3OS
Tuotenumero: 30J5007GMT
2869,00 €
(2286,06 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Valmistajan arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 4 |
|---|---|
| Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 515 |
| Valmistajan arvio: Valmistuksen aikaiset CO2 -päästöt, kg | 297.2 |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 7 |
| WLAN antennit | 2×2 |
| Virtalähde, W | 330 |
| Vapaat muistipaikat | 0 |
| USB-C (USB 3.2) porttien määrä | 2 |
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 5 |
| Tuotteen paino, g | 3600 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 87 x 223 x 202 |
| Tallennuskapasiteetti | 512 GB SSD |
| TPM-turvapiirin versio | 2.0 |
| Suorituskykyisten ytimien määrä | 8 |
| SSD-levyn tyyppi | M.2 PCIe NVMe |
| RAID-ohjain | Ei |
| Prosessoriytimien määrä | 20 |
| Prosessorityyppi | Intel Core Ultra 7 |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorin malli | Intel Core Ultra 7 265K (Max. 5.50GHz, 30M, 20C) |
| Optinen asema | Ei |
| Muistipaikat | 2 |
| Muistin tyyppi | DDR5 |
| Muistin nopeus, MHz | 5600 |
| Muistin enimmäismäärä | 128 GB |
| Muistikapasiteetti | 32 GB |
| Liitännät | Audio (3.5mm) |
| Laskennallinen arvio: Valmistuksen aikaiset CO2 -päästöt, kg | 220.15 |
| Laskennallinen arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 5.5 |
| Laskennallinen arvio: Käytön aikaiset CO2 -päästöt, kg | 15.26 |
| Laskennallinen arvio: Kuljetuksen CO2 -päästöt, kg | 21.4 |
| Laskennallinen arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 265.65 |
| Laskennallinen arvio: Kierrätyksen CO2 -päästöt, kg | 2.52 |
| Langaton verkkoyhteys (WLAN) | Kyllä |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
| Intel vPro | Kyllä |
| Intel Virtualisointi teknologia | VT-x / VT-d |
| Intel Turbo Boost, GHz | 5.50 |
| Intel Smart Cache, MB | 30 |
| Intel Hyper Threading | Ei |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |
| Energiatehokkaiden ytimien määrä | 12 |
| Emolevyn piirisarja | Intel W880 |
| Display porttien määrä | 3 |
| Bluetooth-versio | 5.4 |
| Bluetooth | Kyllä |








