LENOVO REMANUFACTURED T14S G2 I5-1135G7/14FHD/16GB/512SSD/W11P/1Y
Tuotenumero: 20WMR00FR0
925,00 €
(737,05 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Alkuperäinen valmistaja | LENOVO |
|---|---|
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Liitännät | USB-A |
| Erillinen numeronäppäimistö | Ei |
| Näytönohjain | Intel Iris Xe Graphics |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1080 |
| Mobiiliyhteys | Ei |
| Sormenjäljenlukija | Kyllä |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Smart Card -lukija | Ei |
| Telakointi | USB-C |
| Muistin enimmäismäärä | 16 GB |
| Prosessorin malli | Intel Core i5-1135G7 (Max. 4.20GHz, 8M, 4C) |
| Tuotteen paino, g | 1280 |
| Prosessorityyppi | Intel Core i5 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Muistin tyyppi | LPDDR4x |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| SSD-levyn tyyppi | PCIe NVMe M.2 |
| Väri | Musta |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
| Näytön koko, " | 14 |
| Tallennuskapasiteetti | 512 GB SSD |
| Optinen asema | Ei |
| Bluetooth-versio | 5.1 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 327.5 x 224 x 16.1 |
| Prosessoriytimien määrä | 4 |
| Akun kapasiteetti, Wh | 57 |
| Integroitu muistikortinlukija | Kyllä |
| Sisäänrakennettu mikrofoni | Kyllä |
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Muistin nopeus, MHz | 4266 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Näytönohjain perhe | Intel Iris Xe |
| Virtalähde, W | 65 |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN antennit | 2×2 |
| Muistipaikat | 0 |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| Näppäimistöasettelu | Nordic (Finland, Sweden, Norway, Denmark) |
| Intel Hyper Threading | Kyllä |
| Intel Virtualisointi teknologia | VT-x / VT-d |
| Intel Turbo Boost, GHz | 4.20 |
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 2 |
| Intel Smart Cache, MB | 8 |
| Prosessorin kellotaajuus, GHz | 2.40 |
| Intel vPro | Ei |
| Thunderbolt porttien määrä | 2 |









