LENOVO T16 G4 U7-258V/16WUXGA/32GB/512SSD/W11P/3P
Tuotenumero: 22AW005FMX
2149,00 €
(1712,35 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 3,15 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 48,5 × 8,5 × 33 cm (senttimetri) |
| SSD-levyn tyyppi | PCIe NVMe M.2 |
| Smart Card -lukija | Ei |
| Muistin enimmäismäärä | 32 |
| Prosessorin malli | Intel Core Ultra 7 258V (Max. 4.80GHz, 12M, 8C) |
| Copilot+PC | Kyllä |
| Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 157 |
| Valmistajan arvio: Valmistuksen aikaiset CO2 -päästöt, kg | 131.9 |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
| Näytön koko, " | 16 |
| Tallennuskapasiteetti | 512 GB SSD |
| Muistikapasiteetti | 32 GB |
| Liitännät | USB-C |
| Erillinen numeronäppäimistö | Kyllä |
| Näytönohjain | Intel Arc Graphics 140V |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1200 |
| Mobiiliyhteys | Optiona |
| Sormenjäljenlukija | Kyllä |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Telakointi | USB-C |
| Tuotteen paino, g | 1890 |
| Prosessorityyppi | Intel Core Ultra 7 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Muistin tyyppi | LPDDR5x |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 359.7 x 250.8 x 11.8/18.14 (front/rear), 23.65 (maximum) |
| Optinen asema | Ei |
| Prosessoriytimien määrä | 8 |
| Akun kapasiteetti, Wh | 86 |
| Bluetooth-versio | 5.4 |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| Sisäänrakennettu mikrofoni | Kyllä |
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Muistin nopeus, MHz | 8533 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Näytönohjain perhe | Intel Arc |
| WLAN antennit | 2×2 |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| Intel Smart Cache, MB | 12 |
| Intel vPro | Ei |
| Intel Turbo Boost, GHz | 4.80 |
| Intel Hyper Threading | Ei |
| Intel Virtualisointi teknologia | VT-x / VT-d |
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 2 |
| Vapaat muistipaikat | 0 |
| Näppäimistöasettelu | Nordic (Finland, Sweden, Norway, Denmark) |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| TPM-turvapiirin versio | 2.0 |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |
| Ympäristösertifikaatit | TCO 10.0 |
| Suorituskykyisten ytimien määrä | 4 |
| NPU | Kyllä |
| USB-C lataava | Kyllä |
| Pienitehoisten energiatehokkaiden ytimien määrä | 4 |
| Valmistajan arvio: Kuljetuksen CO2 -päästöt, kg | 4.6 |
| Valmistajan arvio: Käytön aikaiset CO2 -päästöt, kg | 14.1 |
| Valmistajan arvio: Kierrätyksen CO2 -päästöt, kg | 6.4 |
| Valmistajan arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 4 |
Yhteensopivat tuotteet
-

LENOVO HDMI 2.1 CABLE 1.8M
28,90 € Lisätietoa -

LENOVO TP CLICK-GO BACKPACK (AURA EDITION) 16″
125,00 € Lisätietoa -

LENOVO WIRELESS SPEAKERPHONE 6000
155,00 € Lisätietoa -

LENOVO 5Y PREMIER SUPPORT AI PC FROM 3Y PREMIER SUPPORT: TP L/T-SERIES, X13, X9
305,00 € Lisätietoa -

LENOVO PREMIUM CLARITY PRIVACY FILTER 16″ 16:10
73,90 € Lisätietoa -

LENOVO 3Y PREMIER SUPPORT PLUS AI PC FROM 3Y PREMIER SUPPORT: TP L/T-SERIES, X13, X9
185,00 € Lisätietoa -

LENOVO USB-C CABLE 1.5M
47,90 € Lisätietoa -

LENOVO 4Y PREMIER SUPPORT PLUS AI PC FROM 3Y PREMIER SUPPORT: TP L/T-SERIES, X13, X9
455,00 € Lisätietoa -

LENOVO 31.5″ P32UD-40 UHD 16:9 IPS HDMI/DP/TB4(140W)/RJ45
885,00 € Lisätietoa -

LENOVO 5Y PREMIER SUPPORT PLUS AI PC (4Y SBTY) FROM 3Y PREMIER SUPPORT: TP L/T-SERIES, X13, X9
619,00 € Lisätietoa -

LENOVO 4Y PREMIER SUPPORT AI PC FROM 3Y PREMIER SUPPORT: TP L/T-SERIES, X13, X9
169,00 € Lisätietoa -

LENOVO DUAL-MODE WIRELESS ANC FOLDABLE HEADSET 8550 (USB-C, TEAMS)
245,00 € Lisätietoa









