DELL PRO 14 PLUS R5-AI340/14FHD+/16GB/512SSD/W11P/1BW
Tuotenumero: N7WJG
1545,00 €
(1231,08 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 107 |
|---|---|
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
| Näytön koko, " | 14 |
| Tallennuskapasiteetti | 512 GB SSD |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Prosessorityyppi | AMD Ryzen 5 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1200 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Liitännät | USB-A |
| Erillinen numeronäppäimistö | Ei |
| Sormenjäljenlukija | Kyllä |
| Näytönohjain | AMD Radeon 840M |
| Smart Card -lukija | Kyllä |
| Mobiiliyhteys | Ei |
| Telakointi | USB-C |
| Muistin enimmäismäärä | 64 GB |
| Tuotteen paino, g | 1560 |
| Optinen asema | Ei |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| Valmistajan arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 4 |
| Prosessorin malli | AMD Ryzen AI 5 PRO 340 (Max. 4.80GHz, 16M, 6C) |
| Bluetooth | Kyllä |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Muistin tyyppi | LPDDR5 |
| Bluetooth-versio | 5.4 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 313.5 x 224 x 21.20 |
| Prosessoriytimien määrä | 6 |
| Akun kapasiteetti, Wh | 55 |
| Virtalähde, W | 65 |
| Sisäänrakennettu mikrofoni | Kyllä |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Muistin nopeus, MHz | 7500 |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 7 |
| WLAN antennit | 2×2 |
| Muistipaikat | 2 |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 2 |
| Vapaat muistipaikat | 0 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Näppäimistöasettelu | Nordic (Finland, Sweden, Norway, Denmark) |
| Thunderbolt porttien määrä | 0 |
| Kameran resoluutio | 1080p + IR |
| Kaapelilukon aukko | Kyllä |
| NFC-tuki | Kyllä |
| Laturi/verkkovirta-adapteri myyntipaketissa | Kyllä |
| USB-C latausteho max., W | 72 |
| USB-C latausteho min., W | 27 |
| USB-C porttien määrä | 2 |










