DELL PRO 14 PLUS C5-120U/14FHD+/16GB/512SSD/W11P/1BW
Tuotenumero: 1PP83
1249,00 €
(995,22 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
|---|---|
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| Valmistajan arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 4 |
| Prosessorin malli | Intel Core 5 120U (Max. 5.0GHz, 12M, 10C) |
| Bluetooth | Kyllä |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Muistin tyyppi | DDR5 |
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 313.5 x 224 x 19.95 |
| Prosessoriytimien määrä | 10 |
| Akun kapasiteetti, Wh | 55 |
| Virtalähde, W | 65 |
| Sisäänrakennettu mikrofoni | Kyllä |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Muistin nopeus, MHz | 5200 |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 6e |
| WLAN antennit | 2×2 |
| Muistipaikat | 2 |
| Intel Virtualisointi teknologia | VT-x / VT-d |
| Intel Hyper Threading | Ei |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| Intel Smart Cache, MB | 12 |
| Intel Turbo Boost, GHz | 5.00 |
| Intel vPro | Kyllä |
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 2 |
| Vapaat muistipaikat | 1 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Näppäimistöasettelu | Nordic (Finland, Sweden, Norway, Denmark) |
| Suorituskykyisten ytimien määrä | 2 |
| Thunderbolt porttien määrä | 2 |
| Energiatehokkaiden ytimien määrä | 8 |
| Kameran resoluutio | 1080p + IR |
| Kaapelilukon aukko | Kyllä |
| NFC-tuki | Kyllä |
| Laturi/verkkovirta-adapteri myyntipaketissa | Kyllä |
| USB-C latausteho max., W | 72 |
| USB-C latausteho min., W | 27 |
| Optinen asema | Ei |
| Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 107 |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
| Näytön koko, " | 14 |
| Tallennuskapasiteetti | 512 GB SSD |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Prosessorityyppi | Intel Core 5 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1200 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Liitännät | USB-A |
| Erillinen numeronäppäimistö | Ei |
| Sormenjäljenlukija | Kyllä |
| Näytönohjain | Intel Graphics |
| Smart Card -lukija | Kyllä |
| Mobiiliyhteys | Ei |
| Telakointi | Thunderbolt |
| Muistin enimmäismäärä | 64 GB |
| Tuotteen paino, g | 1400 |










