LG 75UR762H3ZC 75″ UHD SMART HOTEL NANOCELL TV 16/7 DVB-T2/S2/C WIFI
Tuotenumero: 75UR762H3ZC
3189,00 €
(2541,04 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 37 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 181 × 19,3 × 112 cm (senttimetri) |
| Toiminta-aika | 16/7 |
| Näytön koko, " | 75 |
| Energialuokka | G |
| Liitännät | Audio (3.5mm) |
| VESA-standardi, mm | 400 x 400 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Pivot ominaisuus | Ei |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 1678 × 964 × 59.9 |
| Tuotteen paino, kg | 31.4 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Kaiuttimien teho, W | 10 + 10 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Virrankulutus, W | 202 |
| Virrankulutus (enintään), W | 225 |
| Virittimen tyyppi | DVB-C |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
Yhteensopivat tuotteet
-

NEOMOUNTS SCREEN WALL MOUNT (FIXED, LOCKABLE, VESA 400X400) 1 SCREEN BLACK
38,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS LEVEL-550 WALL MOUNT (FULL MOTION, 3 PIVOTS, VESA 400X400) 1 SCREEN BLACK
79,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS SCREEN WALL MOUNT (TILT, LOCKABLE, VESA 400X400) 1 SCREEN BLACK
45,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS LEVEL-550 WALL MOUNT (FULL MOTION, 2 PIVOTS, VESA 400X400) 1 SCREEN BLACK
64,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS LEVEL-550 WALL MOUNT (TILT, VESA 400X400) 1 SCREEN BLACK
48,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS LEVEL-550 WALL MOUNT (FIXED, ULTRA-THIN, VESA 400X400) 1 SCREEN BLACK
42,90 € Lisätietoa












