LG 86UL3Q-E 86″ UHD ADS 350 NITS 16/7 SOC WIFI
Tuotenumero: 86UL3Q-E
2915,00 €
(2322,71 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 42,6 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 208 × 21,5 × 125 cm (senttimetri) |
| Liitännät | Audio (3.5mm) |
| Näytön koko, " | 86 |
| Toiminta-aika | 16/7 |
| Kirkkaus, cd/m² | 350 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1200:1 |
| Sisäinen player | Kyllä |
| VESA-standardi, mm | 600 x 400 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Paneelin tyyppi | ADS |
| Virkistystaajuus, Hz | 60 |
| Vasteaika, ms | 8 |
| Energialuokka | B |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 1926.6 x 60 x 1098 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Tuotteen paino, kg | 31.8 |
| Kaiuttimien teho, W | 10 x 2 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Virrankulutus, W | 205 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Ympäristösertifikaatit | ErP |
| Virrankulutus (enintään), W | 287 |
| Muisti, GB | 8 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
Yhteensopivat tuotteet
-

NEOMOUNTS LEVEL-750 WALL MOUNT (XL, 125 KG, KICKSTAND, LOCKABLE, CONNECTABLE, VESA 600X400) 1 SCREEN BLACK
86,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS LEVEL-750 WALL MOUNT (XL, 125 KG, TILTABLE, TILT GUARD, CONNECTABLE, VESA 600X400) 1 SCREEN BLACK
107,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS LEVEL-550 WALL MOUNT (FULL MOTION, 3 PIVOTS, VESA 600X400) 1 SCREEN BLACK
109,00 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS MOVE LIFT MOTORISED MOBILE STAND INCL. STORAGE BOX, 10 CM. WHEELS FLOOR – VESA 100X100 UP TO 800X600 1 SCREEN BLACK
855,00 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS FLAT SCREEN CEILING MOUNT (HEIGHT: 106-156 CM) 1 SCREEN BLACK
109,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS MOVE GO XL MOBILE FLOOR STAND (FAST INSTALL, HEIGHT ADJUSTABLE) 1 SCREEN BLACK
579,00 € Lisätietoa -

B-TECH AV UNIVERSAL FLAT SCREEN FLOOR STAND (VESA 600 X 400) – TWIN 1.8M COLUMNS
975,00 € Lisätietoa -

LG 86″ EXT 2Y UL3J SERIES SWAP DE/RE-INSTALL
245,00 € Lisätietoa -

LG 86″ EXT 1Y UL3J SERIES SWAP DE/RE-INSTALL
125,00 € Lisätietoa











