SAMSUNG 55″ QB55C UHD 350 NITS 16/7 SOC WIFI
Tuotenumero: LH55QBCEBGCXEN
1115,00 €
(888,45 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 19,9 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 140 × 15 × 83 cm (senttimetri) |
| Näytön koko, " | 55 |
| Pikselitiheys, mm | 0.315 x 0.315 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 1237.9 x 28.5 x 708.8 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Liitännät | USB-A (USB 2.0) |
| Toiminta-aika | 16/7 |
| Kirkkaus, cd/m² | 350 |
| Sisäinen player | Kyllä |
| VESA-standardi, mm | 200 x 200 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 4000:1 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Paneelin tyyppi | VA |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 10 |
| Kehyksen paksuus, mm | 11.5 |
| HDMI -porttien määrä | 3 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Käyttöjärjestelmä | Tizen 7.0 |
| USB-A (USB 2.0) porttien määrä | 2 |
| Tallennuskapasiteetti | 8 GB |
| IP-luokitus | IP5X |
| Prosessorin malli | CA53 1.3GHz Quad-Core |
| Salaus / suojaus | 802.1 x (WPA2 Enterprise): EAP-TLS, EAP-TTLS, EAP-PEAP |
Yhteensopivat tuotteet
-

IDR-TARROITUS + REKISTERÖINTI MAX 55″
25,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS SCREEN WALL MOUNT (FIXED, LOCKABLE, VESA 200X200) 1 SCREEN BLACK
31,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS MOVE LIFT MOTORISED MOBILE STAND INCL. STORAGE BOX, 10 CM. WHEELS FLOOR – VESA 100X100 UP TO 800X600 1 SCREEN BLACK
855,00 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS MOVE LIFT MOTORISED WALL STAND INCL. STORAGE BOX, VESA 100X100 UP TO 800X600 1 SCREEN BLACK
729,00 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS SCREEN WALL MOUNT (TILT, LOCKABLE, VESA 200X200) 1 SCREEN BLACK
35,90 € Lisätietoa -

M PRO SERIES – ENCLOSURE 55″ WALL MEDIUM BLACK
559,00 € Lisätietoa -

SAMSUNG WALLMOUNT SLIM DESIGN FOR QMC, QBC, QHC SERIES 43/50/55/65/75/85″ LANDSCAPE/PORTRAIT
84,90 € Lisätietoa -

SMARTSIGNIN + RM ASENNUS SAMSUNG MAX 55″
47,90 € Lisätietoa -

REMOTE MANAGEMENT ASENNUS SAMSUNG MAX 55″
37,90 € Lisätietoa -

SAMSUNG WIFI + BT POISTO INFONÄYTÖSTÄ+TARROITUS JA DOKUMENTOINTI MAX 55″
73,90 € Lisätietoa -

M PRO SERIES – ENCLOSURE 55″ WIRE MEDIUM BLACK
1109,00 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS MOBILE FLOOR STAND INCL. AV- AND CAM SHELF (HEIGHT ADJUSTABLE: 128,5-145 CM) 1 SCREEN BLACK
255,00 € Lisätietoa











