LG 55XS4P-B 55″ FHD IPS 4000NITS 24/7 SOC HIGH BRIGHTNESS
Tuotenumero: 55XS4P-B
3355,00 €
(2673,31 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 29 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 22,5 × 135,4 × 84,5 cm (senttimetri) |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1080 |
| Näytön koko, " | 55 |
| Liitännät | USB-A (USB 2.0) |
| Toiminta-aika | 24/7 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kirkkaus, cd/m² | 4000 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| VESA-standardi, mm | 600 x 400 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1000:1 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Virkistystaajuus, Hz | 60 |
| Vasteaika, ms | 9 |
| Energialuokka | A |
| Sisäinen player | Ei |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 1.235.5 x 85.4 x 709.4 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Virrankulutus, W | 375 |
| Virrankulutus (enintään), W | 400 |
| Tuotteen paino, kg | 26 |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 10 |
| HDMI -porttien määrä | 2 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Kehyksen paksuus, mm | 12 |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |
| Näyttövärejä | 16.7 M |
| USB-A (USB 2.0) porttien määrä | 1 |
| Display porttien määrä | 1 |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Bluetooth | Kyllä |
| Ympäristösertifikaatit | ErP |
Yhteensopivat tuotteet
-

NEOMOUNTS LEVEL-750 WALL MOUNT (XL, 125 KG, TILTABLE, TILT GUARD, CONNECTABLE, VESA 600X400) 1 SCREEN BLACK
107,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS LEVEL-750 WALL MOUNT (XL, 125 KG, KICKSTAND, LOCKABLE, CONNECTABLE, VESA 600X400) 1 SCREEN BLACK
86,90 € Lisätietoa -

LG 55″ EXT 1Y XS SERIES SWAP DE/RE-INSTALL
129,00 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS LEVEL-850 WALL MOUNT (FULL MOTION, 3 PIVOTS, VESA 800X400) 1 SCREEN BLACK
259,00 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS MOBILE FLAT SCREEN FLOOR STAND (32-75″) 1 SCREEN BLACK
325,00 € Lisätietoa -

LG 55″ EXT 2Y XS SERIES SWAP DE/RE-INSTALL
255,00 € Lisätietoa -

B-TECH AV ADJUSTABLE REAR SCREEN COVER FOR 55″ DISPLAYS
415,00 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS FLAT SCREEN CEILING MOUNT (HEIGHT: 106-156 CM) 1 SCREEN BLACK
109,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS MOVE LIFT MOTORISED MOBILE STAND INCL. STORAGE BOX, 10 CM. WHEELS FLOOR – VESA 100X100 UP TO 800X600 1 SCREEN BLACK
855,00 € Lisätietoa










