LG 110UM5K-B 110″ UHD ADS 500 NITS 16/7 SOC WIFI
Tuotenumero: 110UM5K-B
12555,00 €
(10003,98 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 110 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 174 × 34,5 × 269 cm (senttimetri) |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Näytön koko, " | 110 |
| Kirkkaus, cd/m² | 500 |
| Toiminta-aika | 16/7 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Paneelin tyyppi | ADS |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Liitännät | USB-A (USB 2.0) |
| Sisäinen player | Kyllä |
| VESA-standardi, mm | 1500 x 600 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1200:1 |
| Pivot ominaisuus | Ei |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Vasteaika, ms | 8 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 2474 x 99 x 1408 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Virrankulutus, W | 440 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Kaiuttimien teho, W | 10 |
| Tuotteen paino, kg | 80 |
| HDMI -porttien määrä | 4 |
| USB-A (USB 2.0) porttien määrä | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |
| Display porttien määrä | 1 |
| Käyttölämpötila, °C | 0-40 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Tuotteen mitat jalustan kanssa (L x S x K), mm | 2680 × 320 x 1730 |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Virrankulutus (enintään), W | 570 |
Yhteensopivat tuotteet
-

INFONÄYTÖN ASETUSTEN KONFIGUROINTI + FIRMWARE-PÄIVITYS YLI 55″
70,90 € Lisätietoa -

INFONÄYTÖN TAI TELEVISION DOA TESTAUS YLI 55″
42,90 € Lisätietoa -

SMARTSIGNIN ASENNUS LG:N NÄYTTÖÖN YLI 55″
65,90 € Lisätietoa -

REMOTE MANAGEMENT / CONNECTEDCARE ASENNUS LG YLI 55″
47,90 € Lisätietoa -

DS-OHJELMISTON ASENNUS NÄYTTÖÖN + FIRMWARE-PÄIVITYS YLI 55″
70,90 € Lisätietoa -

LG WIFI + BT POISTO INFONÄYTÖSTÄ+TARROITUS JA DOKUMENTOINTI 65-98″
129,00 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS MOVE LIFT XL MOTORISED MOBILE STAND INCL. STORAGE BOX, 10 CM. WHEELS FLOOR – VESA MAX 1200X600
1035,00 € Lisätietoa -

SMARTSIGNIN + RM ASENNUS LG YLI 55″
65,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS VESA EXTENDER FOR FL55-975BL VESA 1500X600
106,90 € Lisätietoa -

IDR-TARROITUS + REKISTERÖINTI YLI 55″
42,90 € Lisätietoa -

INFONÄYTÖN ASETUSTEN KONFIGUROINTI YLI 55″
65,90 € Lisätietoa -

DS-OHJELMISTON ASENNUS NÄYTTÖÖN YLI 55″
65,90 € Lisätietoa











