BROTHER TJ4121TN | 4″ TARRATULOSTIN TEOLLISUUSKÄYTTÖÖN
Tuotenumero: TJ4121TNZ1
1475,00 €
(1175,30 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 10,81 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 37,3 × 35,5 × 53 cm (senttimetri) |
| Tulostustekniikan tarkkuus, dpi | 300 x 300 |
| Näyttö | 3.5" värikosketusnäyttö |
| Muistikapasiteetti | 128 MB |
| Liitännät | USB 2.0 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 248 x 436 x 274 |
| Tuotteen paino, g | 9400 |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Windows (Windows 8,1, 10, Server 2012 R2, 11, Server 2016, Server 2019), Android (5 tai uudempi ), iOS (9 tai uudempi), Mac OSX (10.11 tai uudempi), Viimeisin lista yhteensopivista käyttöjärjestelmistä löytyy sivuilta support.brother.com, Linux |
| Tulostuskieli | FBPL-EZD (EPL2, ZPL2, DPL) |
| Maksimi tarraleveys, mm | 120 |
| Pakkauksen sisältö | Tulostin, Virtajohto, USB-kaapeli, Pika-asennusopas |
Yhteensopivat tuotteet
-

BROTHER THERMAL TRANSFER CONTINUOUS SYNTHETIC LABEL 100MM X 90M WITH PERMANENT ADHESIVE, 4 ROLLS/BOX
125,00 € Lisätietoa -

BROTHER MUSTA VAHANAUHA (PREMIUM) BWP1D450110 (8 KPL)
83,90 € Lisätietoa -

SWAP SERVICE PACK 48 MONTHS – TJ (DENMARK / FINLAND / NORWAY / SWEDEN)
579,00 € Lisätietoa -

PREMIUM ONSITE SWAP SERVICE PACK 60 MONTHS – TJ (FINLAND)
805,00 € Lisätietoa -

PREMIUM ONSITE SWAP SERVICE PACK 48 MONTHS – TJ (FINLAND)
645,00 € Lisätietoa -

PREMIUM ONSITE SWAP SERVICE PACK 36 MONTHS – TJ (FINLAND)
505,00 € Lisätietoa -

BROTHER UNCOATED THERMAL TRANSFER LABEL 102MM X 150MM 1500 LABELS (PK OF 4)
199,00 € Lisätietoa -

SWAP SERVICE PACK 60 MONTHS – TJ (DENMARK / FINLAND / NORWAY / SWEDEN)
695,00 € Lisätietoa -

BROTHER LANGATON VERKKOLIITÄNTÄ (WIFI) PAWI002
399,00 € Lisätietoa -

BROTHER PACU004 TARRALEIKKURI
529,00 € Lisätietoa -

BROTHER MUSTA VAHANAUHA BWS1D450110 (8 KPL)
70,90 € Lisätietoa -

BROTHER TAUSTAPAPERIN IRROTTAJA PALP005
339,00 € Lisätietoa












