SAMSUNG 13″ FHD, 16:9, QB13C-T, TOUCH, 500 NITS, 16/7, WIFI, TIZEN 7.0 PLAYER OS
Tuotenumero: LH13QBCTBGBXEN
665,00 €
(529,88 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 1,96 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 52 × 23,5 × 6,5 cm (senttimetri) |
| Näytön koko, " | 13 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1080 |
| Pikselitiheys, mm | 0.153 x 0.153 |
| Kirkkaus, cd/m² | 500 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 600:1 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 170 |
| Katselukulma (pysty), ° | 170 |
| Vasteaika, ms | 30 |
| Kontrastisuhde (dynaaminen ) | 10000:1 |
| Toiminta-aika | 16/7 |
| Liitännät | Ethernet (RJ-45) |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Bluetooth | Kyllä |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 322.0 x 22.0 x 193.5 |
| Tuotteen paino, kg | 1.1 |
| VESA-standardi, mm | 100 x 100 |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Käyttöjärjestelmä | Tizen 7.0 |
| Flash muisti | 8 GB |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Ei |
| Sisäinen player | Kyllä |
| Pivot ominaisuus | Ei |











