PHILIPS 32HFL4014/12 32″ HD 250 NITS DVB-T/T2/C HEVC
Tuotenumero: 32HFL4014/12
475,00 €
(378,49 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 5,92 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 79,5 × 12,9 × 51,3 cm (senttimetri) |
| Integroitu TV-viritin | Kyllä |
| Näytön koko, " | 32 |
| Energialuokka | F |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1366 x 768 |
| Kirkkaus, cd/m² | 250 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| VESA-standardi, mm | 100 x 100 |
| Tuotteen paino, kg | 4.5 |
| Tuotteen mitat jalustan kanssa (L x S x K), mm | 732 x 179 x 494 |
| Tuotteen paino (jalustan kanssa), g | 4600 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 732 x 77 x 432 |
| Liitännät | Audio (3.5mm) |
| Pivot ominaisuus | Ei |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.3 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 8 |
| CI-modulipaikka | Kyllä |
| Virittimen tyyppi | DVB-T2 |










